Як на клавіатурі набрати сердечко. Як малювати сердечка на клавіатурі.

Досить часто в соціальних мережах можна бачити, як в ніках, іменах і коментарях користувачів з'являються різні символи, яких не знайти на стандартній клавіатурі. Але це не означає, що у них є особлива клавіатура або програма. Досить використовувати стандартні засоби операційної системи.
Вам знадобиться
  • - текстовий редактор Microsoft Office Word;
  • - таблиця символів.
Інструкція
1
Текстовий редактор використовується лише як інструмент виведення тексту в новому документі, а «Таблиця символів» дозволяє швидко та без клопоту додати потрібний символ. Практично в кожній операційній системі сімейства Windows є інструменти, за допомогою яких можна додавати приховані символи без використання таких утиліт, як «Таблиця символів».
2
Щоб зрозуміти принцип додавання цих символів, досить повернутися до перших системам на Windows-платформі. Різноманітність символів, яке зараз є на сучасних клавіатурах, тоді було ще недоступно. Тому деякі символи вводили за допомогою поєднання клавіш. Основою клавішею є Alt. Наприклад, для набору горезвісного знака землі «_» необхідне поєднання, яке складається з кнопки Alt і цифри 95.
3
Таким чином ви можете поекспериментувати, використовуючи щоразу нові сполучення. Слід запам'ятати, що цифірниє вирази мають діапазон від 1 до 254. Щоб набрати на клавіатурі сердечко, затисніть клавіші Alt і 3?. Спосіб додавання прихованих символів залежить від вашої операційної системи. Може так вийти, що система здійснює підтримку цього інструменту, але поєднання клавіш можуть змінитися.
4
За допомогою «Таблиці символів» можна зробити те ж саме. Для запуску цієї утиліти необхідно відкрити меню «Пуск», вибрати елемент "Всі програми". У списку додатків знайдіть розділ «Стандартні» і клацніть по однойменному ярлику. У вікні, виберіть шрифт, з якого буде скопійований потрібний символ.
5
Знайдіть сердечко, виберіть його і скопіюйте код або скопіюйте в буфер обміну. У новому текстовому документі натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт «Вставити». Також ви можете ввести код, скориставшись клавішею Alt.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sBb0ek4DSfM
Якщо ви хоча б трохи володієте навичками роботи в програмі Adobe Photoshop, то, крім звичайних знущань над фотографіями друзів, в цій же програмі ви можете зробити дуже симпатичну картинку з двома серцями, яка, наприклад, стала б прекрасним фоном для вітальної листівки або просто порадувала б вас і близьких людей. Нижче ви можете знайти докладну інструкцію по створенню такої картинки.
Інструкція
1
Створіть в Photoshop новий документ розміром 695х710 пікселів. Залийте фон чорним кольором. Виберіть велику (близько 500 пікселів) м'яку кисть і поставте білу точку посередині. Зменшіть прозорість шару до 50%.
2
Виберіть інструмент Pen Tool, намалюйте з його допомогою серце. Зайдіть в Gradient Overlay шару, виставте наступні настройки: Blend Mode - NormalOpacity - 100% Gradient - тут встановіть градієнт від пурпурного до красному.Style - Linear, відзначте прапорцем Aling with layerAngle - 90Scale - 150
3
В блоці Stroke поставте наступні настройки: Size - 1Position - OutsideBlend mode - NormalOpacity - 100%
4
Знову виберіть інструмент Pen Tool і намалюйте друге серце. Застосуйте до нього ті ж самі налаштування, що й до першого.
5
За допомогою Pen Tool намалюйте ріг. Застосуйте до цього шару такі настройки: Gradient Overlay: Blend mode - normalOpacity - 100% Gradient - встановіть градієнт від чорного до беломуStyle - LinearAngle - -8Scale - 111% Stroke: Size - 1Position - OutsideBlend mode - NormalOpacity - 100%
6
З іншого боку теж намалюйте ріг, до цього шару застосуєте такі настройки: Gradient Overlay: Blend mode - normalOpacity - 100% Gradient - встановіть градієнт від чорного до беломуStyle - LinearAngle - 98Scale - 111% Stroke: Size - 1Position - OutsideBlend mode - NormalOpacity - 100%
7
Над одним із сердець, використовуючи інструмент Еліпс, намалюйте еліпс-німб. Fill встановіть на 0%, застосуєте наступні настройки шару: Outer Glow: Structure: Blend mode - normalOpacity - 100% Noize - 0% Виберіть ясно-жовтий цвет.Technique - softerSpread - 15% Size - 57Range - 50% Jitter - 50% Під кладці Inner Glow: Structure: Blend mode - normalOpacity - 100% Noize - 0% Виберіть ясно-жовтий цвет.Technique - softerSource - EdgeChoke - 3% Size - 73Range - 50% Jitter - 0% Параметр Stroke: Size - 3Position - OutsideBlend mode - NormalOpacity - 100% Колір тут виберіть ffea00.
8
Все, на цьому ваша картинка готова. Додайте текст - і вийде чудова листівка до Дня Святого Валентина, наприклад, або просто листівка коханій людині без особливого приводу.