Як на своєму комп'ютері поставити пароль для входу.

Щоб захистити інформацію на комп'ютері від стороннього доступу, можна встановити пароль на включення і на вхід в Windows. Для другого варіанту потрібні права адміністратора.
Інструкція
1
Якщо вам потрібна надійний захист від несанкціонованого доступу, поставтеся серйозно до вибору пароля. В «Панелі управління» розкрийте вузол «Адміністрування» і клацніть по іконці «Локальна політика безпеки». У списку «Параметри безпеки» відкрийте «Політики облікових записів», а потім «Політика паролів».
2
Клацніть правою клавішею по імені політики в правому вікні і виберіть пункт «Властивості». У вкладці «Пояснення параметра» наведена докладна довідка про призначення параметра і способи його застосування. Увімкніть політики, які необхідні для захисту вашого комп'ютера від неправомірного проникнення.
3
В «Панелі управління» запустіть службу «Облікові записи користувачів». Перейдіть по посиланню «Зміна облікового запису» і клацніть по іконці «Адміністратор». Натисніть «Створення пароля» і введіть поєднання символів у відповідні поля. Натисніть «Створити пароль».
4
Тепер вам потрібно створити облікові записи для інших користувачів, щоб вони могли працювати на комп'ютері тільки під своїм профілем. Розкрийте вузол «Облікові записи ...» і перейдіть за посиланням "Створення облікового запису». Заповніть поле «Введіть ім'я ...» і натисніть «Далі».
5
Майте на увазі, що користувачі з групи «Адміністратори» легко зможуть змінити ваш пароль і таким чином зайти в ваш профіль на комп'ютері . Якщо ви проти такого розвитку подій, радіокнопку переведіть в положення «Обмежена запис». Натисніть «Створити запис».
6
Клацніть по іконці нової учеткі і перейдіть за посиланням «Створення пароля». Придумайте новий пароль для цього користувача і повідомте йому. Необхідно мати на увазі, що вам доведеться регулярно міняти паролі для всіх облікових записів, якщо ви включили цей параметр в політиці безпеки.
7
Ці запобіжні заходи можна обійти, якщо завантажитися з завантажувального диска або флешки. Щоб виключити цю можливість, відключіть в BIOS завантаження з CD/DVD або Flash. Для цього після включення комп'ютера дочекайтеся появи на екрані запрошення: "Press Delete to setup». Замість Delete виробник BIOS може вказати іншу клавішу, наприклад, F2, F9 або F10.
8
Знайдіть у меню Setup пункт, який визначає порядок завантаження системи. Встановіть завантаження з CD/DVD в Disable. Потім у розділі, що відповідає за пароль (він містить слово Password), введіть пароль на вхід в BIOS.
9
Правда, і цей спосіб можна обійти. Для цього достатньо розкрити системний блок, вийняти круглу батарейку, що живить мікросхему ПЗУ, і перемкнути контакти викруткою. Налаштування ПЗУ будуть скинуті в стан за замовчуванням. Як заборонити умільцям розкривати системний блок, придумайте самі.