Як можна красиво укласти волосся. Як укласти прямі волосся.

Жінка з красиво укладеним волоссям притягує увагу, незалежно від того, довгі вони або короткі, прямі і чи кучеряве. Зробити укладку можна самостійно.
Інструкція
1
Довгі прямі волосиВимойте волосся, підсушіть рушником і нанесіть на них засіб для укладання. Вичешіть пасма до маківки, потім сместите утворився пучок вліво або вправо до вуха і закріпіть його. Розділіть волосся в пучку на три частини і заплетене косу. Укладіть її протилежно підставі пучка і закріпіть так, щоб пасма кінця коси залишалися вільними. За допомогою плойки закрутіть їх в локони. Закріпіть зачіску лаком, прикрасьте шпилькою.
2
Розчешіть волосся і зберіть їх в хвіст трохи нижче верхівки. Закрутіть волосся в хвості в джгут, викладіть за годинниковою стрілкою в спиралевидний вузол. Через центр вузла однією рукою витягніть залишився хвіст, інший підтримуйте вузол. Закріпіть в отриманому вузлі красиві палички-шпильки.
3
Довгі кучеряве волосиПрідайте волоссю форму за допомогою пінки або мусу, щоб локони були більш акуратними, підкрутіть їх плойкою. Розділіть волосся на прямий проділ і закріпіть невидимками. Можна надіти на вологе волосся ободок, в цьому випадку на маківці вони будуть прямими, а кінчики будуть красиво витися.
4
Короткі волосиНанесіте пінку на вологе волосся, потім висушіть їх феном, витягаючи пасма круглою гребінцем. Для об'ємної зачіски пасма тримайте під кутом 90 градусів відносно голови або направляйте гаряче повітря на корені. Потім розітріть в долонях невелику кількість воску і пишно збийте волосся на потилиці і скронях. Якщо вам не подобається об'ємна укладка, витягайте пасма під максимальним нахилом, зачіска вийде гладкою.
5
Кучеряві коротке волосся можна укласти злегка недбало. Безлад з кучериків виглядатиме дуже завзято і весело. Для цього потрібно злегка підсушити вимите волосся і нанести на них трохи гелю, потім укладіть пасма руками.
6
Покладіть тонкі і рідкісні коротке волосся таким чином. Злегка начешіть на потилиці, нанесіть на них трохи спрею. Накрутите пасмо на крупну бігуді. Точно так же обробіть чубок і пасма з боків, використовуючи бігуді меншого розміру. Підсушіть волосся феном, зніміть бігуді і сформуйте зачіску.