Як намалювати силача.

Для того щоб зобразити циркового силача , необхідно зробити малюнок звичайного чоловіки міцної статури і доповнити деталями, що характеризують рід діяльність атлета.
Інструкція
1
Почніть малюнок циркового силача з побудови допоміжних деталей. Намалюйте рівносторонній трикутник, що стоїть на вершині, це буде торс атлета. Намалюйте дві прямі, відповідні ногам, і дві лінії, які будуть руками. Вони можуть бути підняті вгору або розведені в сторони, це залежить від того, чим зайнятий ваш силач. На горизонтальній стороні трикутника зобразите коло. Подальшу промальовування тіла ви будете робити на основі цих елементів.
2
Окресліть тулуб силача , у нього потужний плечовий пояс і тонка талія. Ви можете зобразити кубики м'язів на животі, якщо ваш атлет буде оголений до пояса.
3
Намалюйте ноги атлета. Демонструючи свою силу і піднімаючи тяжкості, циркачі ставлять ноги на ширині плечей. Зобразіть зібрані м'язи в області стегон і гомілок. Майте на увазі, що багато циркові силачі кілька коротконогими, оскільки вага гир, які вони піднімають з дитинства, дає дуже велике навантаження на кінцівки та хребет. У цирку силачі виступають босоніж або в м'якому взутті, схожою на чешки або балетки.
4
Зобразіть руки силача . Намалюйте напружені м'язи і роздуті вени. Дотримуйтесь пропорції тіла.
5
Намалюйте голову. Вона нічим не відрізняється від голови звичайного чоловіка, хіба що шия у силача міцніша і потужна. Обов'язково покажіть вуса, їх кінчики можна загорнути вгору. У минулому столітті атлети, які виступали в цирках, навіть малювали собі цей атрибут безстрашного чоловіка вугіллям.
6
Одягніть вашого силача в спеціальний комбінезон. У верхній частині він нагадує майку, а знизу приховує ноги до середини стегна. Часто таке вбрання було зшито з тканини в тонку смужку, рисунок розташовувався горизонтально.
7
Намалюйте гирі або штангу в руках силача .
8
Приступайте до фарбування малюнка. Кольором виділіть м'язи, щоб вони здавалися рельєфними і об'ємними, використовуйте декілька відтінків тілесного кольору. Слідкуйте, щоб м'язи були симетричними.