Як намалювати стоїть людини. Як намалювати людини в повний зріст.

Малювання як процес - само по собі дуже приємне заняття, до того ж воно розвиває зорову пам'ять, уяву і дрібну моторику пальців. Можна не бути великим художником, але навчитися малювати цілком стерпно по силам абсолютно будь-якій людині. Для початку можна спробувати зобразити стоїть в повний зріст людини . Дотримуючись певних пропорцій, ви зумієте зробити це.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівець, ластик.
Інструкція
1
Уявіть подумки людську фігуру у вигляді простих абстрактних форм. Наприклад, голова - це овал, торс і таз - смягченно окреслені куби, а кінцівки - циліндри. Якщо ви хочете зобразити фігуру в якомусь певному положенні, то спробуйте самі взяти таку ж позу, це допоможе вам поглянути на своє тіло як би зсередини і точніше перенести свій візуальний образ на папір.
2
Ще в давнину художники, малюючи людини , встановили, що існують певні правила співвідношення між частинами людського тіла з усією фігурою в цілому. Ці правила полегшують малювання, тільки не забувайте, що кожна людина має свої особливості. Запам'ятайте, що за одиницю виміру завжди приймається розмір голови.
3
Відстань від верхівки і до нижнього краю підборіддя становить 1/8 частину висоти стоїть людини . Намалюйте овал голови і відкладіть це відстань від підборіддя вниз 7 разів. Разом з головою довжина тулуба збігається з довжиною ніг. Руки, витягнуті по швах, досягають приблизно середини стегна. В «трьох головах» від верхівки малюйте талію.
4
В довжині руки дорослого людини голова укладається тричі, а в плечах двічі. Ширина таза дорослого чоловіка - 1,5 голови. Звичайно ж, всі ці пропорції є орієнтовними, тому що в кожному конкретному випадку вони злегка відрізняються. Ширина плечей чоловіка дорівнює двом розмірам висоти голови. Також врахуйте, що ширина кисті руки дорівнює довжині середнього пальця. Обхват же талії намітьте рівним двом обхватам шиї.
5
Кисть разом із зап'ястям малюйте рівної розміру висоти голови. Довжину стопи відобразите рівній довжині передпліччя. Висота всієї фігури людини дорівнює довжині розпростертих в сторони рук. Постарайтеся ретельно дотриматися всі кути і пропорції тіла. На малюнку відміряйте їх за допомогою намітки на олівці або ж візьміть за основу ширину гумки. Намалювавши основи пропорцій тіла, переходите до більш детальної промальовуванні кожної частини окремо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mFTgQL6om_E