Як можна підписати альбом. Як можна оформити альбом з фотографіями.

Найважливіші події життя люди люблять документувати. Це робиться для того, щоб були спогади на довгі роки. Напевно, у всіх в сім'ї є весільні або дитячі фотографії. Деяким хочеться зробити альбом для знімків своїми руками. Якщо ви хочете, щоб ваш сімейний архів фотографій через роки радував око, доведеться проявити фантазію і трохи попрацювати.
Інструкція
1
Оберіть стиль для свого альбом а. Весільний архів може бути виконаний в ніжних тонах, в строгому офіційному чи жартівливому стилі. Для дитячого альбом а підійдуть ніжні фарби, але відмінно виглядатиме і яскравий альбом з кумедними підписами та з описом смішних випадків з дитинства.
2
Якщо ви хочете, що весільний альбом відбивав всю урочистість моменту і вашу радість від події, можна поруч з фотографіями поміщати співзвучні вірші. Найкраще, звичайно, класична поезія.
3
Щоб альбом не став просто складом для фотографій, його можна прикрасити. Спробуйте взяти за основу ідеї скрапбукінгу. Поруч з весільними фотографіями помістіть вирізки з газети за той день, коли було торжество, поруч з портретом нареченої помістіть малюнок феї або принцеси, зображення квітів, навіть можете наклеїти шматочок мережива, стрічки або засушений квітку з букета дівчини.
4
Щоб всякий раз було цікаво дивитися цей альбом , можете помістити туди і коротку розповідь про події, зображених на фото. Напишіть, хто спіймав букет нареченої, хто з друзів заспівав пісню, під яку мелодію наречений і наречена танцювали свій перший танець і так далі. Якщо є бажання, щоб вийшов веселий альбом , можете оформити його у вигляді смішних коміксів, де малюнки перемежовуються з фото.
5
Оформляючи дитячий альбом , доречно поміщати поруч з фотографіями перші слова дитини, забавні фрази (коли він почне говорити), смішні випадки. Також можете поруч з фото малюка помістити зображення його улюблених казкових героїв, іграшок; написати улюблені віршики, жарти, веселі картинки на тему дитинство. Тоді цей альбом стане улюбленим не тільки у батьків, а й у дитини, адже діти люблять дивитися на своє зображення з боку, а полюбилися герої казок зроблять перегляд ще приємніше.
6
Можна як підписів використовувати рядки з відомих і популярних пісень - вони відмінно проілюструють події, перенесуть вас в минулі часи, адже альбом и - це предмети тривалого використання.