Як модно зав'язати шнурки.

Багато молодих людей прагнуть виглядати стильно і незвично. При цьому вони часто забувають про такий доступному способі зробити свій вигляд модним, як ефектна шнурівка. Останнім часом з'явилося дуже багато найрізноманітніших способів зашнурувати взуття, тому зробити вибір буде нескладно.
Вам знадобиться
  • - широкі яскраві шнурки.
Інструкція
1
Якщо у вас високі черевики або навіть чоботи, прикрасьте їх шнурівкою, яка називається «метелик». Цей вид дозволяє використовувати більш короткі шнурки , ніж звичайно потрібні для такого взуття.
2
Знайдіть у шнурка середину. Обидва кінці Протягніть в нижні отвори, завівши їх зовні всередину. Середина повинні бути по центру язичка взуття.
3
В наступну пару отворів виведіть кінці шнурка назовні, перехрестите і всуньте в третю пару отворів, також зовні всередину.
4
Вертикальну протяжку завжди робіть всередині халяви, зовні повинні бути видні тільки ефектні хрестики. Продовжуйте шнурувати взуття таким чином, поки не закінчите.
5
Для невисокою взуття краще вибрати спосіб шнурівки, званий «павутинка». Він підходить тільки для кросівок або черевик з шістьма парами отворів.
6
Просмикніть шнурок через нижні отвори зсередини назовні. Вирівняйте кінці по довжині.
7
Перехрестіть кінці шнурка і Протягніть їх зверху вниз в четверту пару отворів, якщо рахувати знизу.
8
Всередині підійміть шнурки паралельно один одному і виведіть їх назовні через п'яту пару отворів. Перехрестіть кінці шнурка і всуньте їх зовні всередину через другу пару отворів знизу.
9
Знову проведіть шнурки паралельно один одному по внутрішній стороні взуття та вийміть їх назовні через третю знизу пару отворів. Перехрестіть шнурки і всуньте їх у самі верхні отвори зсередини назовні.
10
Підтягніть шнурівку і поправте її, щоб взуття села краще по нозі, зав'яжіть кінці шнурка.
11
Щоб «павутинка» виглядала більш ефектно, постарайтеся під час шнурованія проводити робочі кінці шнурка так, щоб у результаті утворилася плетінка.
12
Це тип шнурівки дуже добре виглядає на взуття з широким язичком, так як він дає можливість розглянути її в деталях.
13
Для всіх видів шнурівки використовуйте яскраві широкі шнурки , що кидаються в очі.
Корисна порада
Не захоплюйтеся. Такий модний елемент, як помітна шнурівка, може бути абсолютно самодостатнім. Найкраще він виглядає, якщо в іншому ваш наряд цілком звичайний.