Як класти цеглу. Як класти кут в 1 5 Цегла.

Цегла буває червоним і білим. Червона цегла виготовляють з глини, а білий з суміші піску та вапна. Також цеглини поділяються на пустотілі та суцільні. Для зовнішніх стін будови необхідно використовувати рядовий будівельний цегла з морозостійкістю F-25, а облицювальний з міцністю F-50. Розчин для кладки цегли потрібно використовувати правильних пропорцій. Від цього залежить міцність зведеної споруди і пластичність розчину при кладці.
Вам знадобиться
  • -цегла
  • -цемент
  • -пісок
  • -арматурная сітка
  • -ізвесть, глина або пластифіковані добавки
  • -мастерок
  • -Виски
  • -будівельний куточок
  • -рівень
Інструкція
1
Для розчину візьміть 1 частина цементу марки 400, додайте 5 частин піску. Воду наливайте поступово, щоб отримати густий однорідний розчин. Іноді щоб збільшити пластичність розчину додають вапно, глину або пластифіковані добавки. Рухливість і пластичність розчину перевіряють еталонним конусом. Для саману підходить 7-8 сантиметрів усадки. Якщо розчин буде більш рідкий, то заповняться порожнечі цегли.
2
Для кладки повнотілої червоної або силікатної цегли щільність усадки повинна бути 9-14 сантиметрів. При кладці розчин необхідно періодично перемішувати. Для цього підійде дриль з насадкою. Якщо щільність розчину зроблена правильно, то він лягає рівним тонким шаром.
3
Кладка також поділяється за типами. Залежно від типу кладки товщина стін може бути від 12 до 64 сантиметрів. Буває суцільна кладка і кладка з колодязями. Що залишилися колодязі між цеглинами заповнюють шлаком або використовуйте інші теплосберегающими засипки.
4
Найскладніше в процесі кладки вивести прямі вертикальні кути, а також викласти цегла по прямій лінії ряду. Найперший ряд повинен бути викладений особливо рівно. Для цього використовуйте пряму рівну рейку або шнур. Правильність викладки кутів перевіряйте косинцем, а рівність стін схилом і чи лазерним рівнем. Товщина шва при укладанні розчину може бути 12 сантиметрів, але не більше 15.
5
Кладку можна виробляти в пустошовку або в підріз. При кладці в пустошовку із зовнішнього боку залиште зазори. Зазвичай таку кладку роблять для штукатурки будівлі. В розріз - заповнюйте всі простір між цеглою.
6
Арматурні сітки потрібно укладати через кожні 5 рядів.
7
При кладці цегли не забувайте залишати місце для віконних і дверних прорізів.
Цегляні будинки будують нарівні з дерев'яними. Правильно покладена кладка робить будинок монументальним, теплим, красивим. Традиційно з цегли викладають каміни, печі, внутрішні стіни. Принцип кладки у всіх випадках подібний, і навчитися класти цеглу не так складно як здається.
Інструкція
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u6sIDeMPfuo