Як в'язати гачком домашні тапочки. в'язання тапочок гачком.

Холодної взимку або дощовою восени дуже хочеться, щоб ноги були в теплі. Для цієї мети як не можна краще підійдуть домашні в'язані тапочки. Зроблені своїми руками, прості або підкреслено жіночні, вони подарують відчуття затишку і комфорту.
Вам знадобиться
  • Для в'язання затишних домашніх капців: гачок № 4, акрилова пряжа (250 м/100 г) фіолетового кольору - 10 г, блакитного кольору - 20 г, коричневого кольору - 40 г.
  • Для в'язання витончених домашніх тапочок: гачок № 3,5 або №4, близько 90 г різнокольорових вовняних ниток (в прикладі використовуються нитки бежевого і блакитного кольорів).
Інструкція
1
В'язання затишних домашніх капців почніть з підошви. Для цього наберіть ланцюжок з повітряних петель ниткою коричневого кольору. Довжина ланцюжка повинна бути рівною 2/3 довжини підошви.
2
В'яжіть по колу стовпчиками без накиду, на п'яті і шкарпетці рівномірно додавайте петлі. В результаті у вас повинен вийти плоский овал.
3
Припиніть додавати петлі і продовжуйте роботу по схемі: з кожної другої петлі пров'язуйте 2 стовпчики з накидом. У наступному ряду стовпчики з накидом пров'яжіть в проміжок між двома парами стовпчиків нижнього ряду. Кожен наступний ряд починайте в'язати з 3 петель підйому, змінюючи колір пряжі з коричневого на блакитний і навпаки.
4
Верхню частину носка тапочка в'яжіть так само, як і підошву. Зробіть ланцюжок з повітряних петель. Її довжина повинна бути рівною 1/3 довжини стопи. Далі в'яжіть по колу стовпчиками без накиду. По краях рівномірно додавайте петлі. В результаті у вас повинен вийти плоский овал.
5
Візьміть пряжу фіолетового кольору і з'єднайте верхню частину носка з основною частиною Гапочка обв'язкою «рачій крок».
6
Зв'язати витончені домашні тапочки також дуже легко. Для початку визначтеся з розміром. Для цього виріжте з тканини шість однакових квадратів і скріпіть їх між собою. Якщо макет тапочка припав впору, візьміть розмір квадрата за основною.
7
Зв'яжіть для верху тапочка чотири квадрата. Візерунок підберіть на свій смак. Можна в'язати і звичайними петлями. Для того щоб тапочки вийшли яскравими, чергуйте кольору ниток. Також гарно виглядатиме виріб, зшите з різнокольорових в'язаних квадратів.
8
Для підошви зробіть два квадрата. Краще зв'язати їх однотонної ниткою з додаванням синтетичної.
9
Міцно з'єднайте всі частини. Спочатку складіть куточками два бічні квадрата. Пришийте до них центральний верхній квадрат. Потім з'єднайте його з бічними частинами і одним нижнім квадратом підошви. В кінці пришийте задник.
10
Прикрасьте тапочки облямівкою і різними декоративними елементами. Наприклад, квітами або метеликами. Цікаво буде виглядати шнурок, протягнуто уздовж краю Гапочка.
Корисна порада
При бажанні на підошви тапочок можна пришити шкіряні устілки. Це збільшить термін їх шкарпетки.