Як високо підстрибувати. Як за 9 днів навчиться високо подпригевать.

Уміння високо стрибати може допомогти в деяких життєвих ситуаціях, наприклад, коли виникає необхідність подолати яку-небудь перешкоду. Регулярні заняття стрибками дозволяють тримати себе в хорошій фізичній формі. Щоб досягти якихось результатів, необхідно виконувати різні вправи, розвиваючі не тільки м'язи ніг, але і всього тіла.
Інструкція
1
Щоб високо стрибати, необхідно володіти мінімальною кількістю жиру. У боротьбі із зайвою вагою допоможуть їзда на велосипеді, біг, заняття в тренажерному залі. Особливу увагу приділіть харчуванню, воно має бути збалансованим. У раціоні має бути присутнім якомога більше овочів і фруктів, бажано дотримуватися певної дієти. Для цього проконсультуйтеся з лікарем-дієтологом.
2
Дайте організму достатня кількість часу на відпочинок. Спіть не менше 8 годин. Якщо ви відчуваєте втому після роботи або навчання, краще відкласти тренування. Замість занять просто прогулятись на свіжому повітрі. Не доводьте організм до перевтоми.
3
Складаючи програму тренувань, не варто обмежуватися звичайними стрибками у висоту. Чергуйте глибокі стрибки і стрибки на одній нозі; виконуйте стрибки через перешкоди. Дуже ефективні заняття на скакалці.
4
Робіть вправи на розтяжку, випади. Після тренування приймайте душ, бажано прийняти теплу ванну. Відпочивайте мінімум два дні на тиждень, бажано проводити заняття через день. Це дасть м'язам час на ріст і зняття напруги.
5
Якщо у вас є які-небудь травми, перед складанням програми тренувань зверніться до лікаря. Відкоригуйте програму так, щоб на травмовану частину чинився мінімальна напруга.
6
Не забувайте про гармонійний розвиток м'язів всього тіла. В стрибку беруть участь не тільки ноги, тому для досягнення максимальних результатів необхідно виконувати вправи на різні м'язові групи.
7
розподіляти навантаження. Не робіть занадто великої кількості присідань і підскакувань. Припиняйте тренування, якщо відчуваєте втому. Після довгого циклу занять (більше 3-4 місяців) бажано зробити двотижневу перерву. Поступово регулюйте програму, при необхідності зменшуючи навантаження. Будьте терплячі - для досягнення якого-небудь результату необхідно час. Залежно від правильності складеної програми вправ, організації занять, харчування та рівня фізичної підготовки серйозний результат може з'явитися вже через кілька місяців.