Як підготувати презентацію: покрокова інструкція.

У перекладі з англійської мови слово «презентація» означає наочну демонстрацію інформації з використанням аудіовізуальних засобів. Вона повинна мати поределенное структуру для зручного сприйняття інформації, сюжет і сценарій.
Інструкція
1
Продумайте цільову аудиторію, на яку буде розрахована презентація товару чи послуги. Визначивши її, ви будете припускати інтереси та нахили цих людей або відвідувані магазини і т. Д. Для цього вам буде потрібно поспілкуватися з кількома представниками вашої майбутньої цільової аудиторії. Такий підхід дозволить вам уникнути помилок і даремно витрачених коштів на рекламну компанію.
2
Визначте цілі і пріоритети презентації, т. Е. Те, заради чого ви її робите. Це може бути залучення нових клієнтів, постачальників або інвесторів. Або налагодження зв'язків з громадськістю та адміністрацією, і т. Д. Існують 3 основних мети презентації: проінформувати аудиторію, переконати або розважити. У більшості випадків презентація поєднує в собі як мінімум 2 з них.
3
Якщо ваша мета - донести інформацію, робіть це у вигляді лекції. Якщо - переконати слухачів у чомусь, то в цьому випадку домагайтеся явною або прихованою реакції аудиторії. Для цього задавайте питання і провокуйте публіку на коментарі. Якщо вашою метою є розважити публіку, використовуйте гумористичні відступи і задійте свої артистичні здібності.
4
Використовуйте наочні посібники. Існує 2 основних типи - текстові та графічні. Якщо ви розраховуєте на зорове запам'ятовування аудиторії свого викладу, складайте текстові посібники таким чином, щоб на одному аркуші (або слайді) було не більше 6 рядків, а в кожному рядку - не більше 6 слів. Більша кількість сприйматиметься насилу.
5
Графічні посібники складайте у вигляді діаграм, графіків, малюнків або схем. Щоб полегшити сприйняття слухачів, під кожним посібником вкажіть його короткий зміст. Наприклад, під графіком росту цін потрібно вказати, на скільки відсотків відбулися зміни. Графічні посібники складайте таким чином, щоб вони ілюстрували головні пункти вашого виступу. Це допоможе створити у аудиторії образ продукту або послуги, а також справить більш грунтовне враження від презентації.