Як зшити сумку зі шкіри. Своїми руками.

Зараз купити в магазині жіночу сумку можна яку завгодно. Але, погодьтеся, набагато приємніше, якщо річ зроблена своїми руками. Сьогодні ми будемо майструвати сумочку зі штучної шкіри. Для виготовлення сумочки вам знадобиться шкіра, флізелін, нитки і які-небудь прикраси, наприклад, стрази, бісер, бусинки. Ми радимо вам не викидати старі шкіряні речі, адже їм можна дати друге життя. Сумочку можна виготовити і з старої куртки, штанів і навіть халяви чобіт. Ви готові до рукоділля? Тоді дотримуйтесь нашої покрокової інструкції. Це не займе багато часу, за один вечір у вас з'явиться нова сумочка.
Вам знадобиться
  • шкіра; флізелін; нитки; які-небудь прикраси.
Інструкція
1
Виріжте два квадрати зі штучної шкіри. Точно такого ж розміру виріжте і квадрати з флізеліну. Складіть чотири квадрата між собою.
2
Виріжте два квадрати зі штучної шкіри. Точно такого ж розміру виріжте і квадрати з флізеліну. Складіть чотири квадрата між собою.
3
Складіть квадрати разом таким чином, щоб квадрати флизелина були всередині, а квадрати шкіри - зовні. Обшийте квадрати по краях. Спочатку наживите голкою, а потім прошийте на машинці.
4
Той кут, в якому знаходиться вирізаний круг, чи не зшивайте. Обшийте тільки краї ручки вирізаного кола. Виріжте намальований круг, а після прошийте і цей кут на машинці.
5
Ушийте блискавку або ж заклепку, щоб убезпечити вміст своєї сумочки.
6
Прикрасьте вашу нову сумочку. Ви можете пришити довгий ремінець, щоб можна було носити сумочку на плечі. Прикрасьте її стразами, заклепками або ж ґудзичками, ви також можете вишити на сумочки якийсь узор за допомогою бісеру і намистин.
7
Зробіть квіти з невеликих шматочків, залишків шкіри. Такими квітами можна прикрасити сумочку, приклейте або пришийте їх до сумки. Знайдіть в інтернеті статтю про те, як робити квіти зі шкіри та зробіть сподобався вам варіант.Експеріментіруйте і фантазуйте! Бажаємо удачі!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zZnt1-UGWTc
Зверніть увагу
Роликові ножі і килимок для різання зроблять процес шитття зручнішим.