Як знайти відновлення системи.

Після установки нового обладнання або програмного забезпечення комп'ютер може працювати нестабільно. Для виправлення цієї ситуації в Windows вбудована опція відновлення попереднього стану системи .
Інструкція
1
Щоб запустити відновлення системи , вам будуть потрібні права адміністратора. У меню «Пуск» виберіть «Усі програми», потім «Стандартні», «Службові» і «Відновлення системи ». Відзначте необхідну дію: відновити систему або створити точку відновлення. Для продовження роботи натисніть «Далі». Якщо ви вибрали відновлення, відзначте дату, найбільш близьку до тієї, коли в роботі системи почалися неполадки.
2
Відкрийте вікно запуску програм поєднанням Win + R або натисніть пункт «Виконати» в меню «Пуск». Введіть% SystemRoot% system32estorestrui.exe. Буде відкрито вікно відновлення системи . Цей код можна також записати в адресний рядок будь-якої папки на вашому комп'ютері.
3
Є ще один спосіб знайти відновлення системи за допомогою командного рядка. Введіть команду msconfig і перейдіть у вкладку «Сервіс». У списку завдань знайдіть «Відновлення системи » та натисніть «Запустити».
4
У меню «Пуск» відзначте команду «Довідка та підтримка». У вікно пошуку введіть «Відновлення системи ». У списку «Виберіть завдання» знайдіть потрібний вам пункт.
5
Запустити відновлення системи можна, вибравши відповідний варіант завантаження. Після включення комп'ютера натисніть F8 і в меню за допомогою клавіш управління «Вверх» та «Вниз» відзначте «Завантаження останньої вдалої конфігурації». Виберіть потрібну дату із запропонованих системою.
6
Цього ж результату можна добитися, якщо відзначити «Безпечний режим» в меню варіантів завантаження. Після запитання системи про продовження роботи в цьому режимі відповідайте «Ні». Вам буде запропоновано вибрати точку відновлення системи .
7
Щоб задати параметри відновлення, в «Панелі управління» клацніть по піктограмі «Система» і у вікні властивостей перейдіть в закладку «Відновлення системи ». Вікно властивостей можна викликати інакше. Клацніть правою клавішею по піктограмі комп'ютер і відзначте опцію «Властивості».
Якщо в результаті установки нових програм або драйверів система перестала коректно працювати, відновити її працездатність можна, повернувши в попередній стан. Для цього використовується компонент «Відновлення системи» (System restore). Точки відновлення системи створюються автоматично щодня і перед кожним критично важливою подією (наприклад, установкою нового обладнання або ПЗ). Є можливість створювати точки відкату вручну.
Інструкція
1
Для відновлення системи краще вибирати точку , найбільш близьку до дати, коли стався збій в роботі. Якщо у вас встановлена Windows XP, з меню «Пуск» вибирайте опцію «Програми», потім «Стандартні», «Службові» і « Відновлення системи».
2
У діалоговому вікні « Відновлення системи» поставте перемикач в положення « Відновлення більш раннього стану ...» і натисніть «Далі». У наступному вікні ви побачите календар за поточний місяць із зазначеними на ньому датами створення точок відновлення. Якщо ви збираєтеся відновлювати систему, відзначте потрібний день і натисніть «Далі».
3
Є інші способи знайти точки відновлення. Клавішами Win + R викликайте рядок пошуку і введіть команду msconfig. Переходьте у вкладку «Сервіс» і вибирайте опцію « Відновлення системи». Натисніть «Далі» і в новому вікні ви побачите календар з датами створення точок відкату.
4
Перезавантажте комп'ютер. Після звукового сигналу POST натисніть клавішу F8. В меню режимів завантаження вибирайте «Безпечний режим». На питання про продовження роботи в цьому режимі відповідайте «Ні». Після цього почнеться процес відновлення системи і вам буде запропоновано вибрати точку відкату. Також вибрати точку відновлення можна в режимі «Завантаження останньої вдалої конфігурації».
5
У версії Windows Vista введіть у рядок пошуку команду system і в діалоговому вікні відзначте пункт «Система». Відкриється діалогове вікно управління системою. Це ж вікно можна викликати з «Панелі управління», клацнувши по іконці «Система».
6
Переходьте за посиланням «Захист системи». Вибирайте вкладку «Захист системи» аплета «Властивості системи». Натисніть кнопку « Відновлення системи», потім «Далі», щоб побачити список точок відкату.
7
В Windows 7 в «Панелі управління» вибирайте « Відновлення ». У новому вікні натисніть «Запуск відновлення системи» і «Далі». Система запропонує на вибір список точок відновлення.