Як знайти роботу в Польщі.

Пошук роботи в Польщі є довгим процесом, що вимагає зосередженості і визначеності в тому, чого ви хочете досягти. Для цього треба точно розуміти, яку вакансію шукаєте, якими перевагами ви володієте перед рештою здобувачами. Щоб знайти роботу в Польщі , скористайтеся відразу декількома способами.
Вам знадобиться
  • - резюме польською та англійською мовами;
  • - друг-перекладач;
  • - інтернет;
  • - телефон з польською сім-картою;
  • - газети вакансій.
Інструкція
1
Підготуйте резюме польською мовою і англійською мовами. Попросіть перевірити текст перекладача або друга-поляка на предмет граматичних і орфографічних помилок. В резюме докладно опишіть попередній досвід роботи, вакансію, на яку претендуєте, що ви вмієте робити. Також вітається інформація про минулі роботодавцях з наданням контактної інформації. Зробіть свій сайт-візитку, розмістивши на ньому резюме в двох варіантах.
2
Подивіться пропозиції про роботу в інтернеті. Звичайно, моніторити треба польські сайти. Посилання на них ви знайдете на http://www.wp.pl в розділі "Praca". На сторінках з пропозицією роботи, розмістіть і своє оголошення про пошук певної вакансії, опублікуйте посилання на резюме в інтернеті. При бажанні працювати в певній компанії на конкретній посаді (відповідної вашої спеціалізації), знайдіть сайт організації та відправте їм своє резюме поштою.
3
Шанси влаштуватися на роботу, перебуваючи в Польщі , набагато вище. Перегляньте оголошення в місцевих газетах. Особливу увагу приділіть розділу, де публікуються термінові вакансії. Це значить, що працівник потрібен «цю хвилину», значить, у вас є можливість опинитися в потрібний час у потрібному місці. Будьте готові до того, що вам самостійно доведеться обдзвонювати компанії, тому необхідно знання польської мови на хорошому розмовному рівні.
4
Самостійно рознесіть своє резюме по цікавлять вас компаніям. Цей спосіб розрахований на довгострокову перспективу: невідомо, скільки часу треба буде чекати дзвінка від роботодавця. Але якщо вас цікавить некваліфіковану працю (наприклад, прибиральники в кафе або покоївки в готелях), то запрошення на співбесіду може надійти і наступного дня.
5
Формально в Польщі існує безробіття, тому уважно ознайомтеся зі зведеннями вимагаються в країні фахівців. Зазвичай місцеві громадяни з вищою освітою не прагнуть йти на не надто престижну роботу (офіціанти, співробітники сервісу). Дана ніша не так заповнена і надає можливості для працевлаштування іноземних громадян.