Як намалювати зимовий пейзаж олівцем. намальовані пейзажі простим олівцем.

Малювання природи - відмінний спосіб розслабитися, а заодно й розвинути свої творчі здібності. Зобразити зимовий краєвид під силу кожному, потрібно тільки трохи постаратися.
Вам знадобиться
  • Папір, кольорові олівці, простий олівець, ластик.
Інструкція
1
Малювання краєвид їй відмінно розвиває образотворчий навик і уяву. А готові роботи зможуть не тільки прикрасити ваше житло, але й стати відмінним подарунком друзям і знайомим до свят. Зимовий краєвид вважається більш простим в зображенні через відсутність великої кількості фарб і їх відтінків. Такі картини можуть виконуватися за допомогою одного лише простого олівця. У перший час малювати зимовий краєвид буде простіше, маючи перед очима фотографію і копіюю з не зображення. Пізніше ви зможете створювати картини в своїй уяві і переносити їх на папір.
2
Виберіть фотографію, з якою будете змальовувати краєвид або в деталях уявіть собі фрагмент зимової природи. Розташуйте аркуш паперу в потрібній орієнтації (горизонтальної або вертикальної, залежно від обраної композиції). Намітьте лінію горизонту і починайте заповнювати нижню частину малюнка зображеннями гір, водойм, будинків і дерев. Не забувайте про закони перспективи і пропорціях. Якщо відразу не виходить зобразити предмет потрібного розміру, скористайтеся гумкою і повторіть начерк.
3
Коли основні елементи нижній частині малюнка будуть готові, можете переходити до промальовуванні неба. Залежно від обраного часу доби позначте потрібний ступінь темряви небосхилу за допомогою частої штрихування. Якщо необхідно, намалюйте хмари. Зробити це можна двома способами: попередньо намітивши їх контури і обходячи їх під час зафарбовування неба або за допомогою гумки, акуратно стираючи в закрашенном просторі фігури потрібної форми.
4
Оберіть на малюнку місце для небесного світила і підкресліть об'ємність всіх зображених елементів за допомогою світлотіні. Для цього визначте напрямок падіння світла і за допомогою штрихування зробіть сторони предметів, протилежні йому, темнішими. Додайте тіні, що відкидаються предметами на землю - це зробить зимовий краєвид ще більш реалістичним.