Як зробити кучері будинку. Як зробити кучері в домашніх умовах.

  •  Створити кучеряву зачіску в домашній обстановці досить просто. Вам будуть потрібні тільки знання основних засобів і методів, за допомогою яких можна зробити кучері.
  •  1. Коклюшки, як правило, використовують в салонах краси, проте їх можна застосовувати і вдома. За допомогою їх можна домогтися пружних кучерявого волосся, які триматиметься тривалий час. Коклюшки - це пластмасові палички з отворами маленького діаметру, що прикріпляються до волосся за допомогою гумки. Для створення прекрасних кучерявого волосся бажано використовувати коклюшки різного діаметру.
  •  Необхідно відзначити, що маленькі кучері будуть триматися набагато довше, на додаток їх слід зафіксувати лаком. Коклюшки накручують на вологе волосся, попередньо оброблені мусом або спреєм. Висушити волосся можна звичайним способом або за допомогою фена. Після того, як ви зніміть коклюшки, розділіть локони і підкресліть їх воском, а всю зачіску зафіксуйте лаком для волосся.
  •  2. Якщо ви хочете створити кучеряву зачіску вранці, але при цьому поспішайте на роботу, тоді вам допоможуть термобигуди. За допомогою термобігуді у вас вийде зробити локони кучерявим всього за півгодини. Для цього вам знадобиться нагріти їх в гарячій воді в каструлі, потім накрутити на волосся. Коли термобигуди охолонуть, їх можна знімати. Саму зачіску краще зафіксувати лаком.
  •  3. Ще одним зручним засобом для створення кучерявих волосся стали бігуді-липучки. Їх не треба закріплювати на волоссі за допомогою шпильок або гумок. Такі бігуді бувають різних діаметрів, також вони працюють з вологими і сухими волоссям. Бігуді-липучки великого діаметра слід накручувати біля коріння волосся, щоб трохи їх підняти. Бігуді самого найменшого діаметра створять на волоссі кучері і хвилі.
  •  4. Бігуді бумеранги дуже зручні, з їх допомогою можна зробити кучері на волоссі будь довгі і будь-якого типу. Існують бумеранги різної довжини та діаметру, що дозволяє вибрати саме те, що вам подходіт.Бумерангі накручуються на кожну прядку, при цьому чергуються за розміром. Кінчики бумерангів закріплюються, щоб локони не розпалася.
  •  Потім волосся сушать феном. Дуже важливо, щоб всі прядки добре висохли, інакше ваші волосся швидко стануть прямими. Після того, як волосся висохне, отримані локони розділяються руками і фіксуються лаком для волосся.
  •  Зробити кучеряве волосся в домашніх умови дуже легко. Достатньо, щоб у вас вдома було кілька наборів бигудей різного розміру, засоби для створення кучерів і укладання волосся.