Як відкрити папки в мережі.

При синхронній роботі над певними проектами важливо мати можливість швидко отримувати доступ до потрібної інформації. Подібна функція реалізовується шляхом створення спеціальних мережевих ресурсів.
Вам знадобиться
  • Аккаунт адміністратора.
Інструкція
1
Функція швидкого створення загальних папок присутній в операційній системі Windows Seven. Увімкніть ПК і відкрийте меню «Комп'ютер», натиснувши одночасно клавіші Win і E.
2
Перейдіть до вмісту локального диска, на якому буде знаходитися загальнодоступний ресурс. Клікніть правою кнопкою миші в незайнятої частини меню. Розгорніть підменю «Створити» і виберіть пункт «Папку».
3
Введіть назву створеного каталогу і натисніть клавішу Enter. Заповніть отриману папку потрібними файлами, використовуючи функції «Копіювання» або «Переміщення». Клікніть по іконці цього каталогу і розгорніть підменю «Загальний доступ».
4
У вікні клікніть по пункту «Конкретні користувачі». Зачекайте, поки відкриється нове діалогове вікно. Розгорніть меню "Користувачі", натиснувши потрібну стрілочку, і виберіть пункт «Все».
5
Натисніть кнопку «Загальний доступ» і почекайте, поки відкриється нове меню. У вікні вкажіть параметр «Застосувати до файлів і підкаталогам». Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Готово». Закрийте діалогове меню.
6
На жаль, даний метод значно знижує рівень безпеки комп'ютера. Якщо ви хочете захистити ПК від зовнішніх загроз, відкрийте загальний доступ тільки для робочої групи.
7
Відкрийте параметри загального доступу створеної папки . У новому меню вкажіть пункт «Робоча група (читання і запис)». Натисніть кнопку «Застосувати». Почекайте деякий час, поки зміни вступлять в силу.
8
Якщо не всі комп'ютери належать певній робочій групі, відкрийте загальний доступ для обмеженого числа користувачів. Найкраще, якщо це будуть акаунти, створені на вашому комп'ютері.
9
В меню «Загальний доступ» виберіть пункт «Конкретні користувачі». Введіть ім'я облікового запису, наявної на даному ПК. Натисніть кнопку «Додати» і встановіть дозволу для даного облікового запису.