Як визначити розмір картинки.

При відправці зображень своїй сім'ї, друзям і колегам через інтернет важливо знати істинний розмір картинок. Деякі сайти вводять обмеження для зменшення навантаження серверів. Дізнатися цю величину досить просто.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Дані про розмір е зображення містяться всередині кожної картинки та фотографії. Мета-дані використовуються для визначення та каталогізації файлів схожого розширення. Відкрийте вікно «Провідника Windows» і наведіть курсор на одну з фотографій. Через кілька секунд з'явиться спливаюче вікно, в якому буде знаходитися цікавить вас інформація.
2
Оскільки Windows - універсальна система, цю операцію можна виконати використовуючи різні інструменти. Наприклад, за допомогою аплету «Властивості файлу». Натисніть правою кнопкою миші на зображенні і в контекстному меню файлу клацніть мишею по однойменній рядку. Натисніть кнопку «Докладно», щоб переглянути всі дані. Розмір зображення буде вказаний в двох рядках «Ширина» та «Висота».
3
В останніх версіях операційних систем зовсім необов'язково робити так багато рухів, досить виділити файл і подивитися на рядок стану. У ній ви побачите докладну інформацію про поточний файл, включаючи оцінки картинки.
4
Інформацію про параметри зображення можна отримати за допомогою спеціальних утиліт, благо, що їх зараз багато. Серед безкоштовних рішень можна виділити Picasa і FastStone Image Viewer. У головному вікні цих програм необхідно відкрити каталог із зображеннями, натиснути на будь-яке з них, щоб отримати докладні дані, які відображаються в рядку стану.
5
Є ще один спосіб, який не вимагає завантаження додаткового програмного забезпечення - відправка картинок на будь-який сервер зображень, наприклад, radikal.ru. Ви завантажуєте фотографію і через кілька секунд ви побачите оригінальні розмір и вашого зображення. Цей спосіб не підійде тим, у кого повільне інтернет-з'єднання, і для перевірки великої кількості картинок.