Як зайнятися продажем.

Обов'язковий елемент продажів - знання свого товару, всіх його характеристик, знання потенційного покупця і того, як товар вирішує його проблеми. А ще - вміння говорити з клієнтом на "його мовою" і виглядати так, як йому комфортно. Наприклад - якщо ви продаєте мильні бульбашки, увійдіть в образ щасливого власника цих бульбашок. Багато чого треба знати і вміти, а для цього важливий правильний старт, щоб не "перегнути палицю".
Інструкція
1
Улаштуйтеся у фірму, де проводять навчання. Є різні методи продажів, які слід застосовувати в різних ситуаціях. Деякі компанії воліють брати на роботу новачків і з нуля навчати їх продажам свого товару. Постарайтеся влаштуватися в подібну фірму. Успішний досвід допоможе вам надалі перейти до продажів більш вигідного товару і освоїти інші методи. Головне - почати.
2
Читайте про продажі і застосовуйте на практиці. Є хороша книга "Удачливий торговець", написана Френком Беттджер. В ній викладена його особиста історія продажів. Він ділиться, як спочатку все не виходило, і як далі він став кращим продавцем компанії. Шукайте інші книги. Читайте і конспектуйте якнайбільше. І не вірте нікому на слово, все перевіряйте на практиці.
3
Проходьте тренінги "на стороні". Не зупиняйтеся на тому, чому вас навчають у компанії. Адже ви не збираєтеся працювати тут все життя? Є безліч більш вигідних товарів для продажу - автомобілі, нерухомість. Щоб перейти на такий рівень, вам належить багато працювати над собою. Ходіть на всі тренінги, які можете собі дозволити. Краще економте на розвагах, потім все це окупиться.
4
Пробуйте, пробуйте, пробуйте. Чим більше досвіду, тим простіше застосовувати щось нове.
Зверніть увагу
Привчайте себе до дисципліни. Якщо призначаєте зустріч з клієнтом, прийдіть заздалегідь, але ніколи не запізнюйтесь. З вами будуть надходити точно так же.
Корисна порада
Якщо ви опрацюєте в одній фірмі не менше року, у вас з'явиться можливість перейти на посаду супервайзера. Це - добрий підвищення по кар'єрній драбині з багатьма перспективами.