Як відредагувати файл boot ini.

В операційних системах Windows NT і XP присутній файл boot.ini. Він включає в себе вміст меню вибору операційної системи. Крім того, вміст даного файл а визначає параметри завантаження кожної конкретної ОС.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Для редагування файл а boot.ini існує кілька різних методик. Спочатку відкрийте меню «Мій комп'ютер». Увімкніть відображення прихованих і системних файл ів. Клікніть правою кнопкою миші по файл у boot.ini і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». У новому діалоговому меню вкажіть програму WordPad або «Блокнот».
2
Видаліть або змініть потрібні рядки в робочому файл е. Будьте дуже уважними. Якщо ви задасте невірні параметри завантаження операційної системи, вам доведеться використовувати функцію відновлення, щоб надалі уникнути виникнення неполадок.
3
Перейти до вмісту файл а можна й іншим способом. Відкрийте меню «Пуск». Клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер». Виберіть пункт «Властивості».
4
Відкрийте вкладку «Додатково». Натисніть ту кнопку «Параметри», яка відноситься до меню «Завантаження і відновлення». Тепер натисніть кнопку «Правка» і дочекайтеся відкриття потрібного файл а.
5
Для редагування деяких рядків файл а boot.ini можна використовувати інше меню. Натисніть клавіші Win і R. Після появи нового поля введіть команду msconfig і натисніть клавішу Enter.
6
У новому вікні виберіть вкладку Boot.ini. Для зміни проміжку часу, відведеного на вибір операційної системи, змініть значення після рядка timeout.
7
Якщо ви хочете змінити операційну систему, яка буде запускатися спочатку, виберіть потрібний завантажувальний сектор в рядку default. Намагайтеся не змінювати вручну параметри файл а Boot.ini. Це може привести до проблем, пов'язаних з неправильною завантаженням операційної системи.
8
Пам'ятайте про те, що деякі параметри автозавантаження можна змінити за допомогою спеціальних діалогових вікон, доступ до яких здійснюється через меню «Завантаження і відновлення».