Як відпрацювати удар на груші.

Груша - один з найбільш поширених снарядів для відпрацювання ударів . Щоб не пошкодити руку чи ногу, слід врахувати, що вона повинна бути м'якою і не сильно важкої (70-100 кг).
Вам знадобиться
  • - груша;
  • - рукавички;
  • - лапа.
Інструкція
1
Перед початком тренування надіньте спеціальні рукавички або забинтуйте руки. Поведіть ряд разогревающих вправ. Для цього відмінно підійдуть стрибки, перекиди, пробіжки. Ваше тіло повинно бути повністю розігрітим. Таким чином, ви уникнете різного роду травм.
2
При відпрацюванні удару на груші включайте свою уяву. Уявляйте перед собою реального супротивника. Тільки так ви знайдете навик для реальної сутички. Контактуйте одиночними ударами і комбінаціями, йдіть від уявних атак, блокуйте. Намагайтеся тренувати удари з різних кутів. Будьте весь час у русі.
3
Освойте постановку жорсткого удару. Для цього спочатку ознайомтеся з технікою виконання вправи. Зіпріться об стіну рукою. М'язи розслабте. Тепер упріться іншою рукою. При виконанні даної вправи ви повинні відчути жорсткість конструкції. Після цього пробуйте міняти глибину подседа, положення ніг, дистанцію. При цьому ви повинні відчувати однакову жорсткість конструкції.
4
Для перших тренувань підберіть грушу середнього розміру, вагою 20-30 кг. Злегка качніть її, відштовхнувши від себе. На зворотному русі груші виставите зустрічний удар. Якщо інвентар відскочив назад або зупинився, то все в порядку. Збільшуйте з кожним рухом силу поштовху. Вправа повторіть кілька разів, міняючи руки.
5
Розчулившись відчуття жорсткості, переходите до вивчення ударів . Не забувайте про правильне положення рук. Відпрацюйте удари з різних площин: зверху, знизу, збоку, вперед; удари зап'ястям, ліктьовим згином, передпліччям, кулаком і т.д.
6
Щоб під час нанесення удару навчитися не провалюватися, позаймайтеся трохи з партнером. Попросіть його несподівано прибирати лапу при напрацюванні. Таким чином, ви навчитеся утримувати рівновагу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tdHk5GkfJCs