Як на ucoz поставити фон. допомога по сайту Як зробити фон і шапку.

Система управління сайтом Ucoz пропонує своїм користувачам широкий вибір стандартних фонових шаблонів, що складається з 246-ти одиниць. Однак не завжди навіть така кількість може задовольнити всі смаки людей, тому в даній системі присутня можливість заміни фону на свій власний.
Інструкція
1
Ви можете створити фон для вашого сайту самостійно, що займають велику кількість часу, а можете змінити вже існуючий. Щоб піти по другому, більш легкому шляху, зайдіть в «Редактор сторінок» і виберіть опцію «Загальні настройки». Напроти пункту «Дизайн сайту» клікніть по кнопці «Вибрати дизайн». У вікні знайдіть найбільш відповідний вам шаблон і відкрийте його. Тепер вам потрібно відредагувати вихідний дизайн сайту. Але для початку запам'ятайте одну важливу річ: зображення, з яких складається тло, прописані в css або в html.
2
Якщо картинки прописані в першому варіанті, то у верхній панелі знайдіть «Дизайн», після чого перейдіть в розділ «Управління дизайном (СSS)». В отриманому вікні нижче ви побачите вміст шаблону. Тепер вам потрібно знайти рядок, в якому міститься запис: #header {background: url ('/ee.jpg"') no-repeat; height: 182px ;. Даний код є адресою шапки вашого сайту. Там знайдіть адресу самої картинки. У різних шаблонах вони розташовані в різних місцях. Якщо ж картинки прописані в Html, то виберіть «Управління дизайном (шаблони)». В отриманому вікні, трохи нижче, натисніть на рядок «Верхня частина сайту» і знайдіть таку строчку: td height="193? width="698? ') left no-repeat ;. Тут також доведеться визначити картинку.
3
Тепер, щоб знайти потрібне зображення, перейдіть за адресою виду: «адреса сайту/адреса картинки з шаблону». Далі вам необхідно зробити шапку сайту. Якщо ваша картинка буде мати розміри, відмінні від розмірів вихідної, вам доведеться поправити розмір зображення в шаблоні або файлі стилів. Після того, як намалюєте або оптимізуєте зображення, збережіть шапку в каталог за допомогою файлового менеджера сайту. Після цього змініть адресу поточної картинки на адресу створеної. Збережіть і перевірте результат. Точно таким же чином вступите з іншими зображеннями дизайну сайту. Можна також створити свій новий дизайн для всієї сторінки і прив'язати його до сайту.