Як з комори зробити вбиральню. зробити комору для зберігання.

Приміщення кладовки можна використовувати не тільки для зберігання непотрібних предметів. Якщо замість складу зробити в ній гардеробну, на тій же площі поміститься багато одягу і взуття. Щоб переробити комору, слід підготувати приміщення та обладнати його спеціальними конструкціями.
Інструкція
1
Звільніть комору від речей і приведіть приміщення в порядок. Закладіть щілини і тріщини - це вбереже одяг від обсипається пилу. Використовуйте при обробці різні матеріали: пластикові панелі, шпалери, фарбу, дзеркала. Якщо наповнення вбиральні буде щільним, недоцільно підбирати дорогу обробку - видно її не буде. Скористайтеся економічним варіантом - пофарбуйте всі поверхні або обклейте їх шпалерами.
2
Оберіть систему храненіяМожно облаштувати гардеробну двома способами: стаціонарними корпусними конструкціями або штанговими системами. Перші нагадують стінку з полиць різної глибини або ящиків, які можна міняти місцями і переносити в інше приміщення. Другі - це закріплені на кронштейнах штанги для верхнього одягу, суконь та костюмів.
3
Оберіть спосіб крепленіяРешіте, яким чином буде фіксуватися конструкція: до стіни або до стелі. Якщо стіни цегляні або бетонні, підійдуть обидва варіанти. До гіпсокартонних перегородок важку систему приладнати не можна - тут використовуйте тільки стельове закріплення напрямних.
4
Раціонально використовуйте пространствоНаполненіе елементами залежить від розміру кладовки і кількості речей, які ви маєте намір розмістити. Обміркуйте таке розташування, щоб оптимально завантажити простір. Наприклад, зробіть штанги у 2 яруси - це дозволить повністю використовувати висоту приміщення для зберігання одягу на плічках. Підберіть комбіновану систему, де будуть і корпусні елементи зберігання, і штангові системи.
5
Розділіть гардеробну на умовні зони залежно від частоти використання речей. Наприклад, зона вище 190 см - важкодоступна. Тут доцільно зберігати речі, які ви рідко носите. А на висоті 60-130 см повинна розташовуватися одяг, використовувана найчастіше: сукні, костюми, піджаки, блузки і т.д. Зберігайте доступність речей при заповненні всіх систем зберігання.
6
Закрийте гардеробну Підберіть для неї двері, що гармоніюють з рештою обробкою приміщення. Вони можуть виконуватися з дерева, дзеркал, матового або кольорового скла. Якщо комора виходить у передпокій, зупиніть свою увагу на дзеркальному оформленні дверей. Вони стануть прикрасою і незамінним елементом інтер'єру.
Зверніть увагу
Якщо гардеробна розташовується в спальні, пристосуйте її для зберігання білизни, постільних речей та легкого одягу.
Корисна порада
Передбачите в нижній зоні вбиральні полиці для взуття. Її оптимальна глибина повинна становити 35 см, а висота - від 10 до 45 см.