Як відновити вилучені фотки. відновлення видалених iphone фотографії.

Відновлення видаленої з жорсткого диска інформації досягається шляхом застосування спеціалізованого програмного забезпечення. У багатьох випадках можна використовувати безкоштовне ПЗ, яке дозволяє виконувати необхідні процедури з вінчестером.
Вам знадобиться
  • Recuva.
Інструкція
1
Скачайте програму Recuva, призначену для відновлення видаленої інформації.
2
Виконайте установку завантаженої утиліти. У цього процесу є одна особливість: інсталяцію робочих файлів необхідно виконувати на той розділ вінчестера, з якого не буде виконуватися відновлення фотографій. Це необхідно для запобігання перезапису важливих секторів диска.
3
Запустіть програму Recuva. Дочекайтеся відкриття майстра швидкого налаштування параметрів утиліти. Виберіть пункт «Зображення» та натисніть кнопку «Далі». Використання фільтра значно знижує загальний час сканування вінчестера.
4
Оберіть розділ жорсткого диска, на якому буде виконаний пошук раніше існуючих зображень. Натисніть кнопку «Далі».
5
Після переходу в нове меню поставте галочку біля пункту «Увімкнути поглиблений аналіз». Натисніть кнопку «Почати». Процедура пошуку видалених фотографій, як правило, триває 10-30 хвилин.
6
Дочекайтеся появи списку знайдених зображень. Поставте галочки поруч з файлами, які потрібно відновити. Використовуйте функцію «Перегляд», якщо ви не впевнені у виборі потрібних зображень. Натисніть кнопку «Відновити» після виділення всіх важливих файлів.
7
Після відкриття меню провідника виберіть каталог, куди будуть збережені вибрані зображення. Для цього не можна використовувати той же розділ диска, з якого виконується відновлення. Якщо ваш вінчестер чи не розбитий на томи, використовуйте зовнішній накопичувач.
8
У тому випадку, якщо описана програма не відновила всі важливі зображення, спробуйте застосувати аналогічні утиліти.