Як вставити звукову доріжку.

Для створення повноцінного відеокліпу необхідно правильно додати звуковий супровід. Цей процес легко здійснимо за допомогою спеціальних відеоредакторів або аналогічних програм.
Вам знадобиться
  • - Mkvtoolnix;
  • - Movie Maker;
  • - Adobe Premier.
Інструкція
1
Найпростіше змінити звукову доріжку в контейнері mkv. Використовуйте для роботи з подібними файлами скористайтеся утилітою mkvtoolnix. Завантажте файли встановлення цієї програми і виконайте її інсталяцію.
2
Перейдіть до каталогу, в який були встановлені робочі файли утиліти, і запустіть mmg.exe. Після відкриття основного меню програми виберіть пункт «Вхід». Натисніть кнопку «Додати». Вкажіть відеофайл, вміст якого буде змінено.
3
Дочекайтеся повного завантаження відео в програму. Уважно вивчіть присутні елементи. Видаліть непотрібні звукові доріжки, субтитри та інші сторонні доповнення. Для цього зніміть галочки з певних пунктів.
4
Перейдіть в меню «Вхідні файли» і виділіть потрібний відеофрагмент. Натисніть кнопку «Приєднати». Дочекайтеся запуску диспетчера файлів. Вкажіть звуковий файл, який буде додано до робочого контейнеру. Змініть пріоритет звукових доріжок, якщо ви не видалили всі зайві елементи. Для цього виділіть новий трек і натисніть кнопку «Вгору» кілька разів.
5
Відкрийте підменю «Обробка» і клікніть по пункту «Запустити mkvmerge». Дочекайтеся завершення обробки відеофайлу.
6
При роботі з файлами іншого типу використовуйте програму Adobe Premier. Відразу варто відзначити, що для обробки відео низької якості підійде програма Movie Maker. Єдиний плюс даної утиліти полягає в тому, що вона поширюється безкоштовно.
7
Встановіть обрану програму і запустіть її. Відкрийте меню «Файл», натисніть кнопку «Додати» і виберіть відеокліп. Аналогічним чином додайте до проекту звуковий трек.
8
З'єднайте ці елементи, використовуючи смугу візуалізації. Натисніть клавіші Ctrl і S. Заповніть запропоноване діалогове меню і натисніть кнопку «Зберегти». Перевірте якість створеного відеокліпу.