Як фарбувати фарбою.

Правильне нанесення фарби на поверхню забезпечує стійкий результат. Попередню обробку поверхні слід проводити в залежності від виду оброблюваного матеріалу. Попередньо запасіться кистями, валиками і уайтиспірита.
Інструкція
1
Перед тим як фарбувати залізну поверхню, якщо вона не була пофарбована раніше, її потрібно знежирити розчинником. Для цього намочіть ганчірочку в розчиннику і ретельно протріть поверхню. Потім обробіть грунтовкою по залізу і дайте їй висохнути. Після чого можна наносити фарбу. Не варто фарбувати товстим шаром, так як можуть утворитися патьоки. Другий шар фарби наносите після висихання першого.
2
Забарвлювати поверхні, які раніше були пофарбовані, потрібно за тим же принципом. Але знежирювати при цьому не потрібно. Просто нанесіть декілька шарів фарби. При можливості можна попередньо наносити грунтовку.Еслі шар старої фарби досить товстий, то зачистите його за допомогою шліфувальної машинки. Потім заґрунтуйте і нанесіть краску.Среднее час просихання шарів становить від 5 до 24 годин. Все залежить від типу фарби.
3
Дерев'яні поверхні не потребують додаткової обробки. Якщо раніше дерево не було пофарбовано, то буде потрібно нанесення фарби в три шари, так як перший шар вбереться в структуру дерева.Еслі стара фарба почала отщелкивали і утворилися нерівності - зачистите поверхню. Зробити це можна шпателем або спеціальної шліфувальної машиною. Після чого зметіть відколоту фарбу і можете приступати до фарбування.
4
водоемульсійною фарбою наносять за допомогою валика, а в важкодоступних місцях і на маленьких площах - пензлем. Фарбується поверхню попередньо заґрунтуйте. Через кілька годин можна приступати до окрашиванию.Водоэмульсионную фарбу можна наносити в один шар, якщо вона лягла щільно і рівно. Якщо ж ні, то нанесіть другий шар фарби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zodBhtMXt_4