Як бути привабливіше для оточуючих.

Навіть самий гарний і доглянутий людина часом не має друзів. Його знайомства обмежені колом колег, але і вони не прагнуть до близькості. Для того щоб бути привабливішим для оточуючих, недостатньо приємної зовнішності. Змініть себе, переглянете погляд на світ, і люди до вас потягнуться.
Інструкція
1
Намагайтеся бути позитивною людиною. Ваша привабливість для оточуючих в чому залежить від того, наскільки ви щасливі. Задоволений життям людина апріорі притягує людей. Посмішка на обличчі, добрий настрій - ось те, що повинно бути з вами кожен день.
2
Пам'ятайте про дружелюбність. Ваша позиція по відношенню до оточуючих відображає те, як вони стануть спілкуватися з вами з першої ж зустрічі. Частіше посміхайтеся, залиште похмурість і агресію. Простіше прийдіть з людьми, не чекаючи підступу чи неприємностей.
3
Будьте собою. Людина, що не намагається будувати з себе крутого, грати чужі ролі і прикидатися, сподобається будь-кому. Адже в суспільстві так бракує щирості.
4
Поважайте оточуючих, цінуєте спілкування з ними. Звичайно, у кожного вистачає історій, якими хочеться поділитися, але іноді варто послухати та інших. Перетворитеся на слухача, і оточуючі це оцінять.
5
Не брешіть. Навіть маленька вигадка може привести до неприємних наслідків. Коли спливає правда, ставлення до вас різко змінюється, і повернути довіру буде непросто. Будьте чесні і відверті, що не придумуйте і не прикрашайте своє життя, - вона і без того цікава.
6
Зійдіть з п'єдесталу. У спробах постійно привертати увагу ви стаєте людиною, яка займає надто багато інформаційного простору. Стримуйтеся, коли знову захочеться полепетать про себе, адже це швидко набридає оточуючим.
7
позбавляє негативних емоцій. Для того щоб не виливати свій гнів на оточуючих вас людей, займіться спортом. Фізичні вправи допоможуть звільнитися від негативу і зарядитися енергією для майбутніх звершень.
Зверніть увагу
Неохайні і ганебні люди відштовхують оточуючих на підсвідомому рівні. Слідкуйте за собою, не подавайте зайвого приводу сумніватися у вашій привабливості.
Корисна порада
Робіть компліменти, бажано щиро і від душі. Не скупіться на похвалу, приємні коментарі з приводу зовнішнього вигляду або професійних заслуг послужать містком для ваших майбутніх друзів.
Уміння вести розмову здається настільки природним і буденним, що лише невеликий відсоток людей приділяють цьому процесу достатню увагу. Психологи, тим часом, довели, що використання найпростіших мовних конструкцій і елементарне уявлення про структуру розмови може зробити будь-якої людини набагато привабливіше в очах оточуючих.
Інструкція
1
Враховуйте особистість співрозмовника. Не забувайте, що всі люди унікальні. Перед тим, як заводити розмову, зважте темперамент співрозмовника, подумайте про теми, яких краще уникати, припустіть, наскільки він хоче з вами говорити. Все це може здатися очевидним, проте зазвичай - не робиться. Якщо ж ви подумки відіграєте ситуацію, зав'язати розмову буде набагато простіше.
2
Ніколи не починайте розмову з абстрактних питань! Якщо ви підходите до колеги, з яким не надто тісно спілкуєтеся, і питаєте: «Як справи?», Стає очевидним, що ви підійшли з конкретною метою, а подібне «невимушене початок» здається притягнутим за вуха. Вам допоможе конкретна причина зав'язати розмову і чим ближче вона буде до «справжньої», тим краще. Наприклад, якщо вас дуже цікавить особисте життя людини, можна запросити його в бар і ненароком запитати, прийде він один або з подругою.
3
Формулюйте питання відкрито. Невмілий начальник при спілкуванні з новим співробітником запитає: «Вам подобається у нас?». Проблема питання в тому, що він має на увазі однозначну відповідь: «Так», і, якщо співрозмовник досить скромний, він нічого більше цього з себе не видавить. Набагато більш правильної формулюванням того ж питання буде: «Чи багато змінилося в порівнянні з вашим попереднім місцем роботи?». Дане питання має на увазі невеличке міркування, яке дозволить вивести діалог далі.
4
Уточнюйте! Один з кращих способів вести розмову - проявляти інтерес до питання обговорення. Знайдіть тему, про яку людина охоче поговорить (наприклад, про своє хобі) і докладно дізнавайтеся кожен нюанс. Якщо співрозмовник буде позитивно налаштований - це його тільки розмовами. Однак бійтеся цікавості там, де воно не потрібно. Ніколи не наполягайте і не розпитуйте, якщо бачите різке заперечення з протилежного боку.