Як в Coreldraw зробити прозорий фон. Як зробити растрову картинку прозорою.

Робити графічні зображення за допомогою програми Corel Draw - зручно і цікаво. Але збереження файлу в растровому форматі пов'язане з деякими труднощами: зображення виходить на білому фоні. За допомогою певних маніпуляцій можна зробити фон прозорим.
Вам знадобиться
  • Програма Corel Draw, довільний файл з малюнком.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютері програму Corel Draw і запустіть її. Створіть будь векторний малюнок за допомогою програми.
2
Зайдіть в меню File і відшукайте пункт Export. Визначте формат експортованого файлу як PNG та натисніть Export.
3
Після натискання Export з'явиться інформаційне вікно. Виберіть в колірному режимі (Color Mode) - RGB Color (24 bit) і відзначте галочкою «Прозорий фон» (Transparent background).
4
Натисніть OK. Коли відкриєте файл в програмі Adobe Photoshop - він буде на прозорому тлі.
5
Другий варіант - зробити файл з розширенням gif з прозорим фоном. Для цього перекажіть зображення з векторного в растровое. Зробити це треба так: відкрийте файл в програмі Corel Draw. Експортуйте картинку вже знайомим шляхом - File> Export. У вікні виберіть CPT - Corel PHOTO-PAINT Image і назвіть файл ім'ям, що описує те, що там зображено. У нашому випадку - «Стрілка». Поставте галочку біля Selected only.
6
Потім з'явиться ще одне вікно. В ньому виберіть необхідний розмір зображення і відзначте галочками Anti-aliasing (ця опція пом'якшує краї зображення) і Transparent background (фігура буде на прозорому тлі).
7
Тепер належить робота з растровим зображенням. Запустіть растровий редактор Corel PHOTO-PAINT. В програмі CoerlDraw клікніть на Application Launcher і виберіть Corel PHOTO-PAINT. У цій програмі відкрийте файл «Стрілка» через File> Open. У верхньому меню виберіть Image> Paper Size. У вікні, яке з'явиться, задайте колір фону. Краще вибрати Magenta. Натисніть OK. Фон визначений.
8
Виконайте зведення малюнка з фоном. Виберіть у верхньому меню пункт Object> Combine> Combine All Objects With Background. Малюнок виявиться на тлі, колір якого ви визначили. Зробіть маску. Знайдіть у верхньому горизонтальному меню інструмент Magic Wand Mask Tool і налаштуйте його. Зробіть Anti-aliasing не активні і поставте Tolerance на 0. Інструмент Magic Wand Mask Tool створює маску з пікселів картинки, схожих за кольором. Малюнок набуває злегка червонуватий відтінок - це маска.
9
Збережіть малюнок у форматі gif. Клікніть в верхньому меню File> Export. Виберіть місце в комп'ютері, де зберігається зображення і встановіть розширення gif. У вікні діалогу оптимізації кольорів палітри зображення зробіть такі настройки, щоб якість картинки не страждало. Виберіть найбільшу кількість квітів. Натисніть ОК. Зображення збережено в форматі gif з прозорим фоном.
Зверніть увагу
Растрове зображення з прозорістю технічно відрізняється від векторного. У такому файлі збережений додатковий «канал» з даними про те, який піксель прозорий, а який - ні (або який колір в палітрі картинки повинен вважатися прозорим).
Корисна порада
Подібні маніпуляції можна виконувати не тільки з файлами Corel Draw, але і з малюнками, зробленими в Adobe Illustrator. Перед експортом розширення файл має бути обов'язково PNG, інакше не буде потрібного ефекту.
Для урізноманітнення в блозі, в кожен пост (стаття, матеріал) поміщається зображення, яке є тематичним продовженням. Кожна картинка має свій колір фону , який часто не збігається з фоном сторінок блогу. Щоб не порушувати поєднання кольорів, можна надавати прозорість зображеннях.
Вам знадобиться
  • - інтернет-сервіс Pixlr;
  • - зображення до статті.
Інструкція
1
Фотографії або картинки, які збережені в форматі png, мають прозорий фон. Більшість картинок, які скачують блогери з безкоштовних стоків, збережені на сервері в форматі png. Якщо у вас зображення формату jpeg або будь-якого іншого, йому можна надати прозорий фон за допомогою спеціальної програми або інтернет-сервісу Pixlr.
2
Відкрийте будь-який веб-браузер, виберіть відповідне зображення на фотостоці і збережіть його на жорсткий диск.
3
Відкрийте нову вкладку в браузері і введіть в адресний рядок pixlr.com, потім натисніть клавішу Enter. На завантажившись сторінці сервісу обробки фотографій ви можете прочитати інформацію про даному сайті. Якщо ви володієте англійською мовою, хоча б на базовому рівні, зможете дізнатися, що перед вами аналог відомого графічного редактора Adobe Photoshop. Варто відзначити, що всі дії, які ви будете здійснювати на цьому сайті, можна повторити і у вище зазначеній програмі.
4
Для початку роботи з даним сервісом натисніть анімовану посилання Open Photo Editor. На сторінці, з'явиться невелике діалогове вікно (російською мовою), в якому необхідно натиснути кнопку «Завантажити зображення з комп'ютера». У вікні, вкажіть шлях до вашої картинки і натисніть кнопку "Відкрити".
5
В головному вікні сервісу по обробці зображень з'явиться вибрана вами картинка. У правій частині вікна є функціональні панелі, знайдіть панель «Шари». Ви побачите єдиний шар у цій панелі, який буде заблокований (зображення навісного замка). Двічі клацнувши лівою кнопкою миші по обраного шару, ви зніміть блокування, «замок» зміниться на «галочку».
6
У лівій частині вікна активуйте інструмент «чарівна паличка» і вкажіть допуск = 23. Натисніть один раз на білому фоні (фон може бути й інших кольорів), на зображенні з'явиться виділення. Натисканням кнопки Delete видалите весь фон.
7
Для збереження результату натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". У вікні, вкажіть папку збереження, виберіть формат зображення png і натисніть кнопку «Зберегти».