Як весело привітати друга.

День народження або ювілей, день весілля або народження первістка ... Приводів для свят в житті маса. Тому необхідно бути оригінальним і креативним в питаннях поздоровлень і подарунків. Як весело привітати одного , щоб пам'ять про важливу подію в його житті ще довго зігрівала приємними спогадами і яскравими враженнями? Що піднести, щоб ваш подарунок не припадав пилом на полиці, а запам'ятався і виявився корисним?
Інструкція
1
Влаштуйте винуватцеві торжества вечірку-сюрприз. Підготуйте розважальну програму, смачні частування, оформіть незвично приміщення, де буде проходити торжество: намалюйте гумористичні стінгазети, розклейте фотографії головного героя свята, попередньо обробивши їх в програмі Photoshop і додавши спеціальних ефектів. Зніміть гумористичний фільм про вашого товариша, з оригінальними привітаннями колег і знайомих і подивіться його всією компанією на святі.
2
Для привітання одного краще вибрати вірш (тільки не банальне) або скласти історію, головним героєм якої він буде. І хоча побажання здоров'я і щастя є невід'ємною частиною будь-якого поздоровлення, постарайтеся дізнатися про мрії свого одного і побажати щось більш актуальне для нього.
3
Замовте індивідуальне музичне привітання для одного на телефон. Сьогодні існує багато сервісів, що пропонують подібні послуги.
4
Підготуйте оригінальний тост, щоб він яскраво й вражаюче звучав на святі.
5
Зверніться в спеціальне агентство з проведення свят, актори за оригінальним сценарієм розіграють вашого одного . Пам'ять про такому незвичайному привітанні залишиться надовго.
6
Замовте столик в ресторані або зал в кафе, створіть обстановку свята веселими привітаннями та музикою. Будьте оригінальні з подарунками. Не варто витрачатися на сувеніри та інші дрібниці для прикраси. Якщо на святі збирається велика компанія, розумніше буде зібрати гроші і подарувати щось дуже корисне і значне, наприклад, путівку на який-небудь зарубіжний курорт або морський круїз. Враження від такого подарунка будуть яскравими ще довгий час.
7
Якщо у вас є можливість, влаштуйте свято в якомусь незвичному місці: на природі або гірськолижному курорті. Нехай день торжества буде яскравим і барвистим плямою серед сірих робочих буднів. На природу можна виїхати всього на один день, зате вражень від нього вистачить на цілий рік.
8
Не забудьте весь захід закарбувати на фото- або відеокамеру. Виберіть найбільш відповідні фотографії, помістіть їх в спеціально оформлений альбом або змонтуйте фільм і подаруйте все це одному.