Як увійти на проксі сервер.

проксі сервера дозволяють прискорити завантаження сайтів за рахунок зберігання їх локальних копій. Деякі з них також дозволяють здійснювати стиснення даних. Використання останніх особливо доцільно при низкоскоростном підключенні.
Інструкція
1
Якщо проксі-сервер знаходиться прямо у провайдера, зателефонуйте в службу підтримки і попросіть повідомити вам його IP-адресу. Іноді їх буває декілька для різних протоколів - тоді дізнайтеся адреси всіх таких серверів. Відкрийте в браузері форму введення адрес проксі-серверів і впишіть їх туди. Наприклад, в Opera: клавіша «O» - «Налаштування» - «Загальні настройки» - вкладка «Додатково» - розділ «Мережа» - кнопка «Проксі-сервери».
2
Можна скористатися й послугами стороннього прокси- сервера. Для цього дізнайтеся його IP-адресу і вкажіть його в браузері способом, зазначеним вище. Наприклад, служба NetPolice дозволяє фільтрувати сайти з вмістом, не призначеним для перегляду дітьми. IP-адреси проксі-серверів цієї служби - 81.176.72.82 (основний) і 81.176.72.83 (додатковий).
3
Браузери Opera нових версій дозволяють працювати через проксі-сервер для стиснення даних, званий Opera Turbo. Він розташований в Ісландії. Як-небудь налаштовувати браузер для роботи з ним не потрібно - достатньо знайти в лівому нижньому куті кнопку зі стилізованим зображенням спідометра і натиснути на неї. Повторне натискання переведе браузер в звичайний режим. Якщо поруч зі спідометром відображається знак оклику в трикутнику, це означає, що сервіс зараз недоступний, і передача даних здійснюється звичайним чином. Під час роботи Opera Turbo аплети стандарту Flash замінюються на їх аналоги у вигляді анімованих зображень формату GIF, а за відсутності таких - на сірі кола з кнопкою Play. У другому випадку для перегляду такого аплету натисніть на цю кнопку.
4
Підключення до інтернету не безпосередньо, а через проксі-сервери, передбачено в ряді сторонніх браузерів для мобільних телефонів, найбільш поширеними з яких є Opera Mini і UcWeb. Налаштування такі браузери не вимагають - вони починають працювати через проксі-сервери відразу після установки. Їх використання доцільне навіть при наявності безлімітного тарифу на передачу даних, оскільки завантажуватися сайти будуть значно швидше.
5
Спільно з будь-яким браузером, як на комп'ютері, так і на телефоні, можна використовувати проксі-сервери Google Wireless Transcoder і Skweezer. Для цього перейдіть на один з наступних сайтів: http://google.ru/gwt/nhttp://skweezer.comЗатем введіть адресу сторінки, яку ви бажаєте відвідати. Не заповнюйте на сайтах, що переглядаються через ці служби, які-небудь форми введення з використанням кирилиці - ваші повідомлення будуть нечитабельним.
6
Розглянуті вище проксі-сервери не є анонімізуючих. Вони надають власникам сайтів інформацію про ваш сьогоденні IP-адресу. Використання ж анонімізуючих проксі-серверів незаконно, а від викриття не захистить все одно, оскільки за допомогою системи оперативно-розшукових заходів (СОРМ) все одно можна визначити, хто є автором, наприклад, образливих повідомлень. До того ж, виявивши сам факт використання анонімізуючих прокси- сервера навіть без злих намірів, вас може заблокувати сам власник відвідуваного сайту. Також не допускається використання будь-яких проксі-серверів, навіть не анонімізуючих, для обходу фільтрів вмісту, що входять до складу корпоративних локальних мереж.
7
Копія вмісту сайту, створювана на проксі-сервері, є тимчасовою і являє собою невід'ємну частину процесу передачі даних. З цієї причини, з законодавчої точки зору створення цієї копії не є відтворенням, і тому не порушує чиїхось прав, за умови, що вміст правомірно розміщено на відвідуваному вами сайті.