Як телевізор використання в якості монітора для комп'ютера.

Певна частина користувачів вже відмовилася від звичних моніторів на користь сучасних РК телевізорів . Використання даного пристрою в якості комп'ютерного дисплея дозволяє значно розширити функціонал ПК.
Вам знадобиться
  • Кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Почніть з вибору роз'єму, через який телевізор буде підключений до відеокарти комп'ютера . Природно, в ідеалі необхідно використовувати цифровий канал передачі даних. У відкритих дані роз'єми представлені у вигляді портів DVI-D і HDMI.
2
Якщо у вашому комп'ютері встановлена порівняно стара відеокарта, на якій відсутні порти HDMI, а в телевізорі немає каналу DVI, придбайте спеціальний перехідник. В даному випадку можна також використовувати готовий кабель DVI-HDMI.
3
Від'єднайте монітор від ПК. З'єднайте відеокарту комп'ютера з потрібним портом телевізора за допомогою вказаного кабелю. Включіть обидва пристрої.
4
Відкрийте меню налаштувань телевізора. Знайдіть підміню, що відповідає за вибір основного джерела сигналу. Вкажіть той порт, до якого ви підключили кабель. Дочекайтесь появи зображення на дисплеї телевізора.
5
Відкрийте панель управління і перейдіть до властивостей екрану. Виберіть відповідне дозвіл зображення. У даному випадку важливо вказати параметри, з якими працюють відеокарта і телевізор.
6
У більшості випадків виникає необхідність налаштувати одночасну роботу телевізора і стандартного дисплея. Підключіть монітор до відеокарти і дочекайтеся визначення нового пристрою.
7
Відкрийте властивості дисплея. У Windows 7 для цього необхідно натиснути правою кнопкою миші по вільній області робочого столу і вибрати пункт «Дозвіл екрану». Тепер призначте основний дисплей. Краще спочатку використовувати стандартний монітор.
8
Вкажіть параметр синхронної роботи двох екранів. Для незалежної роботи з кожним пристроєм, виберіть режим «Розширити». Натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся поновлення параметрів.
9
При виборі функції дублювання на обидва екрани буде передано ідентичне зображення. Постарайтеся підібрати дозвіл таким чином, щоб воно задовольняло вимогам обох дисплеїв.
Зверніть увагу
Час від часу у користувачів персональних комп'ютерів виникає питання можливості використання телевізора замість стандартного монітора або спільно з ним. Часто доводиться чути питання - чи можна використовувати ЖК або плазмовий телевізор в якості єдиного монітора. Що стосується плазми, то радити використовувати її замість монітора навіть час від часу я б не став.
Корисна порада
Здавалося б, у цьому одні переваги - немає необхідності купувати окремо монітор, та й розмір екрану РК-телевізора може бути набагато більше, ніж РК-монітора. Що вже говорити про плазмової панелі з діагоналлю 52 дюйма - чи хтось відмовиться від можливості пограти в комп'ютерну тривимірну гри на такому величезному екрані! Проте використання телевізорів в якості комп'ютерних моніторів має свої великі недоліки.