Як краще ловити рибу взимку.

Справжнього захопленого рибалки не зупинять зимові морози, він все одно збере свій ящик і відправиться на лід. Риба взимку поводиться зовсім інакше, ніж влітку, вона ослаблена холодом, браком кисню і корму. Звичайно, краще ловити в суху безвітряну погоду, але щука, плітка, лящ добре клюють під час відлиги, а минь любить заметіль з морозцем.
Вам знадобиться
  • - рибальські снасті;
  • - бур.
Інструкція
1
Для вдалої риболовлі взимку недостатньо мати дорогі снасті, знати перевірені місця і вдалі приманки. Вам потрібно розробити тактику ловлі. За умовами погоди виберіть об'єкт лову, водойма, куди поїдете, і час. Якщо ви будете знати кілька варіантів тактики для різного виду риби і різних водойм, зможете швидко зреагувати і застосувати кращий.
2
Ловля щуки в середньому або великому озері, річковому затоці на блешню. Цей хижак полює із засідки, знайдіть підходящі місця. Спочатку обловлюйте окремі корчі ближче до глибоких місцях і ямам. Ще перспективними можуть бути місця, де в озеро впадають струмки і джерела, адже кисню тут більше навіть глибокої взимку . Обстежте бровки і підводні горби.
3
Облов проводиться так: пробурити відразу дві-три лунки з різних сторін, щоб не шуміти багато разів. Використовуйте середню блешню. Якщо клювання немає, спробуйте іншу модель блешні або балансир. Так дійте у всіх ланках, якщо толку немає, шукайте інше місце.
4
Місця для лову щуки взимку на річці - впадання приток, острівці, великі корчі, входи в стариці і затоки, свалим під піщаними косами. Блешню беріть більш важку, так як потрібно врахувати перебіг.
5
На жерлиці щуку потрібно ловити в тих же місцях, що й на блешню. Поставте по чотири-п'ять жерлиц. У вибраному місці сідайте на свій ящик і стежте, одночасно можна ловити на блешню. Почекайте близько години, потім поступово переміщайте жерлиці далі.
6
Хороші місця для зимової риболовлі, якщо ви хочете зловити окуня на мормишку або блешню, - це рідкісний коряжник, берегова брівка, ділянки біля кущів. Якщо час наближається до весни, шукайте зграї окунів ближче до обмілинам. Така рибалка потребують активної гри з приманкою і активного пошуку. Пробурити попереду кілька лунок в 17-20 метрах один від одного і поставте там вудки з наживкою (мормишками, мотилем) і помітними здалеку кивками. Як тільки побачите клювання, рухайтеся туди.
7
Ловля густери, плотви та іншої білої риби на мормишку або зимові поплавочние вудки вимагає інших дій. Складно знайти взимку активну зграю такої риби. Краще виберіть хороший перспективний ділянку і підгодувати його в очікуванні підходу зграї. Якщо толку ніякого немає протягом години-півтори, міняйте дислокацію. Тактично правильно буде підгодувати відразу три-чотири ділянки на віддалі один від одного і час від часу переміщатися на один з них. Поставте вудки і дивіться, якщо насадка ваша з'їдена, досипьте прикорму і ловите тут.