Як назвати тойтер'єра.

Для собаки її ім'я настільки ж важливо, як і для людини. Вона, звичайно, не зможе висловити вам претензії, коли виросте, але ви й самі через деякий час зрозумієте, що поспішили або просто несерйозно поставилися до цього питання. Міняти кличку, дану собаці в щенячому віці, не рекомендується, тому необхідно відразу зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Стрункі, витончені собачки невеликого розміру - тойтер'єри - відрізняються веселим, грайливим вдачею. Недарма слово toy по-англійськи означає «іграшка». Але тойтер'єри не належать до числа гламурних неженок, це собаки з яскраво вираженим характером, які вміють постояти за себе і захистити господаря, незважаючи на свої «іграшкові» розміри. Так, англійський тойтер'єр і зовсім вважається мисливським собакою - породу виводили для полювання на щурів.
2
Собаці породи тойтер'єр, навіть якщо це буде, наприклад, російська тойтер'єр, підійдуть англійські імена і клички, оскільки родоначальниками їх є англійські виробники.
3
У породистого щеняти, який був придбаний у заводчика, обов'язково вже є ім'я. Він отримує його по порядкової букві посліду. Ім'я, яке дасть цуценяті заводчик, може бути досить складним - деякі включають в нього імена батьків, а також назва розплідника. Таким ім'ям «в побуті» користуватися просто неможливо - поки ви його вивчите і вимовите, щоб підкликати собаку, загрався вихованець буде вже далеко.
4
Ви можете скоротити ім'я щеняти, дане йому в розпліднику, залишивши тільки першу його частину або назвавши його іншим, співзвучним ім'ям, яке може починатися теж на букву посліду. У будь-якому випадку спочатку придивіться до малюка, бути може, він своєю поведінкою, характером, зовнішніми особливостями нагадає вам якогось персонажа, знайомого з літератури або фільмів.
5
Кличка не повинна бути довгою, краще один-два склади. Використовуйте в собачому імені звукові поєднання, які будуть легко вимовлятися і виділятися фонетично. Багато заводчики рекомендують звук «р», який своїм звучанням схожий на гарчання собак.
6
Перегляньте спеціалізовані сайти в інтернеті, присвячені собакам цієї породи. Там ви зможете знайти клички на будь-який смак як для псів, так і для сук. Обіграйте в імені тойтер'єра якості його характеру, але врахуйте, що маленький телепень і соня, щеня цілком може вирости в непосидючого пса, егозу і задираку.