Як на комп'ютері налаштувати бездротовий інтернет.

Для з'єднання стаціонарного комп'ютера з точкою доступу необхідна наявність спеціального пристрою - Wi-Fi адаптера. Виберіть підходящий модуль. Вони бувають двох типів: внутрішні та зовнішні адаптери.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Для з'єднання стаціонарного комп'ютера з точкою доступу необхідна наявність спеціального пристрою - Wi-Fi адаптера. Виберіть підходящий модуль. Вони бувають двох типів: внутрішні та зовнішні адаптери.
2
Уточніть типи радіосигналу, які створює ваш Wi-Fi маршрутизатор. Найчастіше можна зустріти канали 802.11 b, g і n. На підставі отриманих відомостей виберіть відповідний Wi-Fi адаптер.
3
Підключіть модуль бездротового зв'язку до комп'ютера. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи. Встановіть драйвери, необхідні для правильного функціонування Wi-Fi адаптера. Краще всього використовувати оригінальний диск, що поставляється в комплекті з пристроєм.
4
Після оновлення програмного забезпечення, відкрийте центр керування мережами й загальним доступом. Клікніть по посиланню «Управління бездротовими мережами». Дочекайтеся запуску нового меню і натисніть кнопку «Додати».
5
У наступному діалоговому вікні виберіть пункт «Створити профіль мережі вручну». Вивчіть і заповніть запропоновану форму. Обов'язково введіть саме ті параметри, з якими працює потрібна точка доступу. Будь-яка помилка призведе до того, що ви не зможете з'єднати комп'ютер з мережею Wi-Fi.
6
Особливу увагу зверніть на поле «Тип шифрування». Виберіть у ньому пункт TKIP або AES. Поставте галочку напроти пункту «Запускати це підключення автоматично».
7
Якщо ваша точка доступу налаштована на приховання свого імені, активуйте пункт «Подключаться, навіть якщо мережа не веде трансляцію передачу». Натисніть кнопку «Далі». Виберіть пункт «Готово» і дочекайтеся установки зв'язку з точкою доступу.
8
Перевірте працездатність бездротового з'єднання. Варто відзначити, що деякі ПК можуть не підключатися до бездротової точки доступу в тому випадку, якщо вони з'єднані з Wi-Fi роутером через патч-корд.