Як налаштувати на комп'ютері телебачення.

На комп'ютері можна переглядати телебачення будь-якого виду - кабельне, супутникове, інтернет-ТБ. У кожного з цих видів ТВ є свої достоїнства і недоліки, проте якщо говорити тільки про якість і стабільності відеозображення, то можна розташувати їх у такому порядку за зменшенням характеристик - кабельне телебачення, супутникове, інтернет-ТБ.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - ТВ-тюнер;
  • - DVB-карта;
  • - супутникове TV;
  • - безлімітне високошвидкісне підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб переглядати на комп'ютері кабельне телебачення, в будинку повинно матися підключення до нього, тобто в квартиру має бути проведений кабель та укладено договір з провайдером кабельного телебачення на надання послуг. Якщо все це є, придбайте ТВ-тюнер і підключіть його до комп'ютера через слот PCI/PCI-E або USB-порт. Підключіть кабель до тюнера і дивіться кабельне телебачення.
2
Перегляд супутникового ТБ потребує більш ґрунтовної підготовки. Насамперед визначте канали, які ви хочете переглядати, і супутники, з яких ці канали транслюються. Проведіть пошук в інтернеті цієї інформації. Результатом пошуку має стати назва супутників, які транслюють шукані канали.
3
Зайдіть на сайт LyngSat.com і перегляньте інформацію з цих супутникам - параметри сигналу, покриття променів, дані по наявності або відсутності шифрування і пр. Якщо ваш будинок потрапляє в зону дії сигналу і він не шифрується, придбайте обладнання, яке дозволяє переглядати супутникове телебачення. В комплект входить супутникова антена, конвертор C- або Ku-діапазону, DVB-карта S або S-2 формату, антенний кабель. Параметри конвертора і DVB-карти обумовлюються параметрами сигналу - врахуйте це при купівлі обладнання.
4
Змонтуйте супутникове обладнання, налаштуйте його і зафіксуйте сигнал програмою-тюнер DVB-карти. Інформація про всі подробиці настройки в достаток мається на інтернеті. Після фіксації сигналу встановіть на комп'ютер одну з програм, за допомогою яких проглядається супутникове ТБ (ProgDvb і пр.), І проскануйте з її допомогою супутник. Програма закінчить свою роботу створенням плейлиста виявлених каналів. Клацніть по будь-якому з них і переглядайте супутникове телебачення.
5
Щоб дивитися інтернет-ТБ, бажано мати інтернет-підключення зі швидкістю, не меншою за 1 Мбіт/с. Причому важлива не тільки швидкість, але і стабільність з'єднання. Якщо у вас є вибір, віддайте перевагу виділеної лінії DSL або Wi-Fi роутера. Можна, зрозуміло, використовувати і сигнал 3G - за допомогою підключення через USB-модем або мобільний телефон - однак при цьому інтернет-з'єднанні можливі порушення відеозображення під час пікових навантажень на лінію зв'язку.
6
Після того як інтернет-з'єднання буде встановлено, скачайте одну з програм для перегляду онлайн-телебачення. Однією з кращих є RusTV Player. Якщо будете користуватися цією програмою, качайте найостаннішу версію (в даний час це RusTV Player 2.3). Встановіть програму на комп'ютер і включайте будь-який з численних каналів, що перебувають в плейлисті програми.
Зверніть увагу
Деякі канали онлайн-телебачення, що транслюють відеозображення з малим дозволом, можна переглядати, маючи меншу швидкість інтернет-з'єднання, ніж 1 Мбіт/с. Однак чим менше швидкість, тим гірше якість зображення і більше вірогідність перешкод при трансляції.