Як налаштувати вбудовану відеокарту. автоматично розпізнає вашу відеокарту.

Протягом уже багатьох років на ринок IT-товарів надходять материнські плати з вбудованими комплексними рішеннями, які часто називаються бюджетними. В основному це аудіо- і відеоадаптери, певні моделі яких налаштувати досить важко.
Інструкція
1
Перш за все вам необхідно перевірити, який саме відеокартою ви зараз користуйтеся: дискретної або вбудованої. Найпростіший спосіб - відкрити бічну кришку системного блоку і перевірити наявність дискретної відеокарти. При її відсутність у вас є право вважати, що працює саме вбудований адаптер.
2
Активувати або деактивувати «рідну» відеокарту можна в меню BIOS SETUP. Для цього слід виконати перезавантаження комп'ютера, вибравши відповідний пункт в меню «Пуск». При завантаженні комп'ютера потрібно натискати клавіші Delete, Tab або F2. Вибір клавіші залежить від виробника вашої BIOS-мікросхеми.
3
В завантажиться вікні блакитного кольору необхідно знайти розділ з настройками інтегрованих пристрою. Виберіть пристрій і натисніть кнопку Enter. Серед списку параметрів потрібно вибрати Auto або Enabled. Другий параметр примусовий, тому його використовують в крайніх випадках або щоб не заходити в BIOS повторно.
4
Для виходу з меню BIOS SETUP зі збереженням всіх змін слід натиснути клавішу F10. У вікні виберіть опцію Yes або ОК.
5
Після появи екрана привітання перейдіть до аплету «Властивості: Екран». Його виклик здійснюється через контекстне меню робочого столу. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт «Властивості».
6
Перейдіть до останньої вкладці і перевірте присутність назви вашого відеоадаптера, наприклад, «Стандартний монітор на Mobile Intel 965». Тут ви можете змінити поточний дозвіл екрана.
7
В цьому ж вікні натисніть кнопку «Додатково», відкриється нове вікно з декількома вкладками («Загальна», «Монітор» і т.д.). В першу чергу вам необхідно змінити значення розгортки екрану. Для цього на вкладці «Монітор» виберіть найбільше значення зі списку.
8
Велика кількість вбудованих відеоадаптерів обмежуються вище описаними настройками. Повний набір опцій зазвичай знаходиться на картках високої вартості, хоча добра половина користувачів зовсім ними не користується.