Як знайти відправлену листівку.

Деякі користувачі після відправки листівок з проекту «Открытки@Mail.ru» вважають, що адресат отримав їх презент, але самі файли картинок не збереглися в його профілі. Насправді це не так, і їх достатньо легко знайти.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на проекті Mail.ru.
Інструкція
1
Досить багато користувачів пошти від Mail.ru використовують соціальну мережу «Мій світ». У деяких з них кількість друзів перевищує кілька сотень. Зрозуміло, що привітати таку кількість друзів з яким-небудь святом досить важко. Вихід з цієї ситуації - створити універсальну листівку за допомогою сервісу «Открытки@Mail.ru» або використовувати раніше відправлене зображення.
2
На цьому етапі з'являється інша проблема - знайти відправлену картинку. Для цього вам потрібно зайти на проект з листівками, посилання на нього розташована нижче. На завантаженої сторінці вам необхідно ввести логін (електронна адреса) і пароль. Зверніть увагу на ім'я домена (логіну), яке ви будете вводити - його вказують без закінчення mail.ru. Також не варто забувати про 4 форматах адреси: mail.ru, bk.ru, list.ru, а також inbox.ru.
3
Натисніть клавішу Enter, щоб справити вхід в аккаунт. На екрані з'явиться невелике вікно, в якому браузер запропонує зберегти пароль. Якщо ви хочете кожен раз автоматично заходити на сайт, використовуйте цю опцію, інакше ігноруйте.
4
У заголовку проекту є непримітна посилання «Мої листівки", клацніть по ній, щоб переглянути всі ваші листівки, які ви коли-небудь створювали. Для пошуку відправленого зображення необхідно перейти до вкладці «Відправлені» і переглянути весь список.
5
Якщо серед відправлених ви не знайшли зображення, отже, листівка була вже вилучена. Підказка на сторінці сайту оповідає про видалення зображень по закінченні 90 календарних днів.
6
Але іноді зустрічається проблема збереження відправлених листівок, тому відсутність будь-якого зображення на цій сторінці може бути причиною помилки при виконанні сценарію. Для перевірки присутності даної недоробки необхідно створити листівку на швидку руку і відправити будь-якого одного: і товаришу приємно, і вам користь. Якщо листівка з'явилася на вкладці «Відправлені», отже, дана проблема не актуальна і, швидше за все, з моменту відправки останнього зображення пройшло не менше 90 діб.