Як намалювати олівцем персонажа. Як малювати мультики олівцем легкі.

Олівцеві малюнки - хороший варіант для новачків в малюванні. Щоб навчитися малювати, вам потрібно мати велике бажання це робити, посидючість і уяву. А почати цим займатися можна в будь-якому віці.
Вам знадобиться
  • - простий олівець;
  • - аркуш паперу;
  • - ластик.
Інструкція
1
Виберіть того героя, образ якого ви хочете відтворити на папері. У тому випадку, якщо ви ще тільки починаєте створювати малюнки, зупиніть свій вибір на мультиплікаційному персонажа. Такого героя вам буде малювати незрівнянно простіше, адже і сам цей стиль зображення легше, ніж реалістичні варіанти малювання. А вже потім, коли ви досить потренуєтеся, створите безліч малюнків і повністю освоїте цей етап, ви будете вчитися зображувати справжніх людей і тварин такими, якими вони є в житті.
2
Подумайте, як ви можете спростити собі роботу над персонажем. Для цього підключіть свою уяву. Подивіться, які геометричні фігури нагадують вам різні частини його тіла. Може бути, у вас є асоціації з двома фігурами, перехідними один в одного. Цей нехитрий і популярний серед початківців прийом допоможе вам швидко зробити начерк олівцем.
3
Намалюйте спочатку геометричні фігури, розташовуючи їх у такому ж становищі, як частини тіла персонажа . Потім вам слід змінити обриси фігур відповідно до контуром тіла героя. Швидше за все, це буде не пряма лінія, а хвиляста або закруглена. Після цього додайте інші деталі, попутно стираючи зайві лінії ластиком.
4
Закріпіть вміння, намалювавши цього ж героя в іншій позі. Ви повинні розуміти, як він рухається. Чим більше варіантів ви зробите, тим швидше звикнете з цим етапом малювання. Створити складні пози вам допоможе перегляд уривків мультфільму з цим персонажем.
5
Обрисуйте вийшов кінцевий результат чіткої лінією і розфарбуйте персонажа . Для цього ви можете використовувати кольорові олівці, фломастери, акварельні фарби або гуаш. Закінчите малюнок, домалювавши фон. Визначте, який інтер'єр характерний для вашого персонажа і помістіть його у відповідну обстановку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b03xnLvoqGk