Як на Mail додати своє фото. moi mir zagruzit foto.

На поточний момент у соціальних мережах значно розширився перелік пропонованих послуг для кожного користувача: завантаження великої кількості зображень в один клік, додавання аудіо- та відеоматерілов, каталогізація друзів і т.д. Найпопулярнішою технологією вважається швидке завантаження фотографій .
Вам знадобиться
  • Аккаунт на проекті Mail.ru.
Інструкція
1
Достатньо мати аккаунт на цьому проекті, щоб завантажувати фотографії цілими пачками або «оптом», як кажуть розробники цієї технології. До моменту завантаження зображень на свою особисту сторінку необхідно пройти процедуру аутентифікації. Для цього перейдіть за посиланням, яка вказана в розділі «Джерела».
2
На завантажившись сторінці із заголовком «Що таке мій світ?» Переведіть курсор на порожнє поле «Логін» і введіть першу частину своєї електронної адреси (все, що йде до знака "@" і адреси сайту). Частину слід вибрати зі списку. Перейдіть до поля «Пароль», натиснувши клавішу Tab, і введіть код, вказаний при реєстрації. Залишилося натиснути кнопку «Увійти» і дочекатися завантаження своєї особистої сторінки.
3
Якщо ви ще не додавали основне фото, тоді натисніть на зображення порожнього аватара (зображення користувача). Для додавання додаткових фотографій скористайтеся блоком швидких посилань, які розташовані праворуч від аватара вашого акаунта. Клацніть мишею по рядку «Завантажити фото».
4
Відразу ж ви можете вибрати альбом, в який будуть завантажені фотографії. Для додавання в загальний альбом виберіть пункт «Фото зі мною» зі списку. Щоб створити новий альбом, не виходячи з вікна додавання зображень, необхідно зі списку вибрати пункт «Новий альбом».
5
Натисніть кнопку «Вибрати фото» і у вікні вкажіть шлях до потрібних зображень. Якщо вам потрібно додати фотографії з інших каталогів на жорсткому диску, натисніть кнопку «Ще фото». Для завантаження вибраних зображень натисніть відповідну кнопку.
6
Тепер залишилося ввести назву фотографій і натиснути кнопку «Зберегти». У цьому ж вікні ви можете відзначити своїх друзів і написати коментарі про те, що відбувалося під час зйомки цих кадрів.