Як надрукувати градус.

Деякі користувачі часто замислюються про те, як можна надрукувати один з прихованих символів. Незважаючи на їх відсутність на кнопках клавіатури, зробити це досить просто, якщо у вас є під рукою спеціальна таблиця.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Microsoft Office Word;
  • - Таблиця символів.
Інструкція
1
Для початку роботи зі спеціальними символами, які не відображеними на клавіатурі, необхідно запустити текстовий редактор MS Word. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Створити». Перед вами з'явиться чистий аркуш нового документа.
2
Найпростіший і найдієвіший спосіб вставки символів - використовувати «рідну» утиліту «Таблиця символів». Її запуск можна викликати різними способами. Натисніть меню «Пуск» і клацніть по розділу «Всі програми". Знайдіть і розкрийте папку «Стандартні», потім клацніть по потрібному ярлику.
3
Також вставити символ можна через сам текстовий редактор. Для цього в головному вікні натисніть верхнє меню «Вставка», повністю розкрийте меню (натиснувши подвійні стрілки) і виберіть пункт «Символ». У вікні, виберіть відповідний вам шрифт, виберіть символ і натисніть кнопку «Вставити». Хочеться відзначити, що не кожен шрифт багатий спеціальними символами, тому іноді доводиться шукати.
4
Щоб не витрачати свій дорогоцінний час на пошуки невеликого символу, наприклад, градус а Цельсія, рекомендується використовувати спеціальні таблиці. Одну з варіацій таких таблиць ви бачите на картинці навпроти цього кроку. Градусу відповідає код 0176. Для його введення необхідно затиснути ліву клавішу Alt і на Num-клавіатурі набрати 0176. Після цього клавіша Alt відпускається і в текстовому документі з'являється потрібний знак.
5
Для кожного правила існує виняток, тому для появи знака « градус а» у вашому текстовому документі зовсім не обов'язково використовувати які-небудь утиліти. Як приклад скористайтеся виразом «42 градус а», яке потрібно перетворити. Введіть замість 42 вираз 42о. Виділіть останній букву і надайте їй надрядкового написання. У підсумку ви отримаєте потрібний результат - 42 °.