Як намалювати машину майбутнього. машини та Як їх намалювати.

Фантастам рідко вдається передбачити, якою буде техніка в майбутньому. Але спробувати все ж можна. І необов'язково описувати свої ідеї словами - їх можна і замалювати. Раптом вгадаєте хід інженерної думки хоча б частково.
Інструкція
1
Задумайтесь над тих фактом, що протягом всієї історії автомобілебудування спроби замінити колеса на інші рушії, у всякому разі на легкових машинах, закінчувалися невдалими. Інженери кожен раз поверталися до чотирьох класичним колесам з гумовими шинами. Може бути, ваша спроба придумати їм альтернативу виявиться вдалою. Намалюйте, наприклад, автомобіль на повітряній подушці або сверхпроводящем магнітному підвісі (друга, правда, знадобиться не асфальтова, а залізниця).
2
Хоча електромобіль винайдений раніше автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, масовий випуск таких машин розпочато порівняно недавно. Якщо ви малюєте транспортний засіб з відкритим капотом, покажіть всередині нього електродвигун (він має форму циліндра) і кілька акумуляторів навколо нього. Не забудьте про невеликий блоці управління цим двигуном. Можна, втім, заповнити акумуляторами весь простір під капотом і навіть частково в багажнику. Адже якщо відмовитися від трансмісії і кардана і розташувати поруч з кожним колесом по окремому електродвигуну, машина виявиться економічніше і маневреннее. Також можна обійтися без локального зберігання енергії взагалі: раз тролейбус здатний одержувати напругу по проводах, чому б не намалювати з струмознімачами і легковий автомобіль.
3
Можливо і поєднання в одній машині бензинового і електричного двигунів. Перший з них, порівняно малопотужний, приводить у рух генератор, що заряджає буферний акумулятор або суперконденсатор, а другий приводить в обертання колеса. Такий автомобіль іноді виявляється економічніше звичайного за рахунок того, що бензиновий двигун завжди працює на оптимальних оборотах. Зображуючи гібридну машину , намалюйте розташовані поруч двигуни обох типів, а акумуляторів навколо них може бути менше, ніж в електромобілі.
4
А яким паливом, крім бензину або солярки, може харчуватися двигун внутрішнього згоряння? Газобалонне обладнання малювати недоцільно - вийде машина не майбутнього, а справжнього. За деякими прогнозами, в найближчому майбутньому можливе відродження газогенераторних автомобілів. Вони можуть працювати на будь-якому твердому паливі, яке дешевше рідкого і газоподібного. Газогенератор виглядає як вертикальний циліндр, розташований на боковій стінці машини.
5
Подумайте також про дизайн машини майбутнього. Її економічність безпосередньо залежить від аеродинамічних якостей кузова. Каплеподібну, обтічну форму може мати не тільки сама машина, але і її виступаючі елементи, наприклад, дзеркала. Але набагато більше змін внесуть дизайнери в інтер'єр автомобіля. Вже зараз комбінацію приладів в деяких машинах замінюють на багатофункціональний індикатор - кольоровий дисплей, на якому вимірювані параметри представлені в графічному вигляді. А окремий навігатор на присоску поступово поступається місцем апарату, вбудовану прямо в приладову панель.