Як намалювати траву олівцем.

Малювати природу буває непросто. Адже вона є найкращим, найталановитішим митцем, якого не можна перевершити нікому. Однак зобразити рослини в дуже реалістичному світлі можливо.
Вам знадобиться
 • аркуш паперу;
 • кольорові олівці;
 • простий олівець;
 • ластик
Інструкція
1
Поспостерігайте за оригіналом, перш ніж відтворювати його на папері. Подивіться, як виглядає трава, яких вона буває відтінків, як її ворушить вітер, як вона блищить на сонечку. Вивчіть, яку форму мають травинки, як вони виглядають на різній відстані. Порівняйте, з якою частотою трава росте на різних поверхнях. Десь вона дуже густа, в іншому місці можна побачити лише окремі травинки.
2
Візьміть простий олівець і намітьте контури вашої майбутньої трави. Малюйте м'якими, тонкими, ледве помітними лініями, щоб згодом їх можна було стерти за допомогою гумки. Вимальовується кожну травинку. Слідкуйте за їх спрямуванням. В основному трава росте в одну сторону, але окремі травинки можуть бути злегка відхилені в іншу. Цей прийом допоможе вам створити найбільш реалістичний нарис, адже в природі немає бездоганно рівних ліній, в ній відсутня ідеальна симетрія.
3
Розфарбуйте травинки олівцями. Потренуйтеся спочатку використовувати різні відтінки зеленого для отримання бажаного кольору. Кольоровими олівцями потрібно малювати у напрямку росту травинки, за її довжині. Контур можна зробити більш темним кольором. Крім того, врахуйте, з якої сторони на траву падає сонячне світло. Тут кольори будуть більш світлими, а зі зворотного боку використовуйте олівці темного, насиченого зеленого кольору.
4
Зобразіть траву дещо іншим способом, якщо на пейзажі вона буде не так близько видна. У цьому випадку ви можете зробити фон одного з відтінків зеленого, на якому потім намалюєте окремі травинки. У цьому випадку вам теж потрібно зважати на те, праворуч, ліворуч або точно зверху чи падають сонячні промені. На такому малюнку ви можете зобразити відблиски світла. Для цього на траву нанесіть трохи жовтого або жовто-зеленого кольору.
«Намалюй мені баранчика» - попросив Маленький принц із однойменної книги Антуана де Сент-Екзюпері та отримав у подарунок намальований ящик, в якому «сидів» його невидимий баранчик. Але намалювати барана можна й інакше - майже що справжнього, з хвостом і рогами.
Вам знадобиться
 • Для того, щоб намалювати барана, вам потрібно:
 • - олівець;
 • - папір;
 • - ластик;
 • - акварельні фарби;
 • - кисті;
 • - стакан з водою.
Інструкція
1
Перед тим, як приступати до малювання, розгляньте фото або картинку із зображенням барана , щоб згадати деталі. Потрібно врахувати, що у барана дуже маленький хвіст, завиті роги і кучерява густа шерсть.
2
Покладіть аркуш паперу на стіл горизонтально - так малюнок буде більш гармонійним. Штрихами позначте приблизні межі малюнка, щоб зображення не стосувалося країв паперу. Тепер можна приступати до малювання простим олівцем. Почніть з малювання рогів барана : покажіть невелику спіраль-равлика. Продовжіть спіраль зверху в прямокутник, який стане мордою барана . Намалюйте на прямокутнику усміхнений рот і очей (один, так як баран буде зображений в профіль). Далі вам потрібно намалювати тулуб барана . Малюйте його на зразок витягнутого хмари - з кучериками по всьому краю. Для натуральності додайте кілька кучериків-спіралей на бік барана . Намалюйте маленький хвіст. Вам залишилося тільки намалювати ноги тварини. Зобразіть чотири досить тонкі ноги з невеликими копитцями.
3
Ваш баран готовий, але можна намалювати його та іншими способами. Наприклад, почавши зі схематичного ескізу. Намалюйте два овалу, побільше і поменше - тулуб і голову барана . До голови підмалюйте два невеликих кола, в них намалюйте спіралі - це роги. За бажанням, між рогами можна намалювати кучерявий чубчик. Далі малюйте очі, рот і дві маленьких ніздрі. Після цього переходите до ніг з копитами. Вам залишилося тільки нанести кучерики-спіралі по всьому тулубу тваринного і підмалювати хвіст. Не забудьте стерти гумкою зайві лінії.
4
Ви можете розфарбувати ваші малюнки, зробивши шерсть барана білої або сірої, а роги і копита - чорними.
5
Останній момент - коричневою фарбою нанесіть кілька штрихів, що позначають землю, або намалюйте траву зеленою фарбою, щоб не здавалося, ніби баран ширяє в повітрі.