Як намалювати шарф.

Малюючи шарф , ви повинні виконати два завдання. По-перше, передати колір і обсяг предмета. По-друге, створити реалістичну фактуру переплетених вовняних ниток. Для вирішення цих завдань вам знадобляться фарби і кольорові олівці.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - кольорові олівці.
Інструкція
1
Простим олівцем намалюйте обриси людини, намітьте контури пальто, замалюйте піднятий комір. Визначте, яку частину малюнка буде займати шарф . Наприклад, на даній фотографії він спускається на 5-7 сантиметрів з правого плеча, ліворуч лежить трохи вище. Хвилястими лініями окресліть нижній контур шарф а і верхню його кромку. Щоб форма вийшла більш реалістично, постарайтеся зрозуміти, як саме укладено полотно. Починаючи нижню лінію від правого плеча, не перериваючи ведіть її до лівого, малюючи вигини шарф а навіть там, де ця лінія перекрита іншими. Тільки після того, як основний ескіз буде готовий, всі невидимі лінії можна прати.
2
Намічену форму важливо не зіпсувати, прорисовуючи різнокольорові смужки. Тут вам доведеться запастися терпінням, тому що потрібно накреслити кожну смужку окремо. Працювати потрібно все за тим же принципом - безперервно вести кожну лінію, точно відображаючи її вигини в складках шарф а. Зверніть увагу на те, що ширина смужок візуально змінюється. Чим ближче смуга до переднього плану, тим більш широкої вона виглядає.
3
Розфарбуйте намальований шарф . Використовуйте змішану техніку, щоб доїтися кращого результату. Спочатку зробіть заливку фарбами. На такому малюнку добре буде виглядати акварель або розбавлений акрил. Змішуйте колір для кожної смужки і профарбовують їм смугу по всій довжині. Коли перший шар висохне, намалюйте тіні. Їх можна зробити у вигляді широких плям під складками шарф а. Постарайтеся якомога точніше передати зміна кольору пряжі.
4
Додайте малюнку детальності за допомогою акварельних або звичайних кольорових олівців. Прорисуйте ними форму петель у в'язаному полотні на передньому плані. На стику двох сусідніх смужок покажіть з'єднань петель, пов'язаних з ниток різного кольору. Наприклад, з того боку, де біла смужка сусідить з червоною, намалюйте короткі червоні штрихи на білому тлі. У затінених місцях олівці краще не використовувати або брати матеріал більш темний, щоб олівцеві лінії не виділялися на тлі темної фарби.