Як розшити блузку. Як розшити що-небудь хрестиком.

Розшита власними руками блузка стане незамінною річчю у вашому гардеробі. За допомогою голки, декількох намистин, мережив або ниток ви можете створити оригінальний предмет святкового або повсякденного гардероба. Варіантів оформити блузку безліч, вибір залишається за вами.
Вам знадобиться
  • - блузка;
  • - фурнітура для оформлення;
  • - атласні стрічки;
  • - мережива;
  • - капронова нитка;
  • - муліне для вишивки.
Інструкція
1
Для самостійного прикраси виберіть блузку з бавовняної тканини. З нею буде працювати легше, ніж з атласом, шовком або тонкої синтетикою. При роботі з перерахованими тканинами підберіть дуже тонкі голки і нитки, а також - простіший сюжет вишивки.
2
Визначте, як ви хочете щоб блузка виглядала після обробки. На папері намалюйте кілька ескізів готової речі, розшитій різними техніками. Виберіть сюжет, найбільш відповідає вашим вимогам, а також ситуацій, в яких ви плануєте її вдягати.
3
Красиво на одязі виглядають рослинні орнаменти, графічні візерунки (лінії, хвилі і пр., Виконані бісером або нитками з люрексом), мережива та атласні стрічки. Акуратно нанесіть на тканину обраний сюжет. Для цього використовуйте змивається маркер або крейда (на темній блузі). Малюйте однієї чіткої лінією, а не штрихами. Згідно з підготовленим раніше ескізу, визначте колірні зони.
4
Для об'ємної вишивки на бавовняній блузці виберіть вовняні нитки або вишивайте муліне в кілька додавань. Щоб зробити вишивку хрестом, використовуйте накладну канву, наприклад, якщо розшивати блузку рослинним орнаментом. При цьому стебла і листя краще оформити вишивкою гладдю. Використання різних технік надасть вашій роботі незвичність і більш цікавий вигляд.
5
Щоб святково розшити блузку темного кольору, використовуйте контрастні відтінки. Це можуть бути як блискучі стрічки, пущені по окантовці, так і яскрава, сяюча фурнітура. Наприклад, на чорній блузі чудово виглядає вишивка, зроблена золотими або срібними нитками. Для додання образу загадковості використовуйте для обробки мережива, підібрані в тон основної тканини.
6
Не використовуйте багато квітів у своїй роботі (якщо тільки немає такого завдання). Максимальна кількість - три відтінки. Слідкуйте, щоб вони поєднувалися один з одним. При дотриманні цього правила річ буде виглядати витончено і вишукано.