Як вишити метрики. Як вишити ім'я хрестом просто.

У подарунок родичам або друзям, в житті яких відбулася важлива подія, весілля або народження малюка, можна вишити метрику. Це стане одним із самих чудових і оригінальних презентів.
Вам знадобиться
  • - канва;
  • - нитки для вишивання;
  • - голка;
  • - пяльци;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Оберіть мотив для вишивки. В інтернеті можна знайти безліч різноманітних і милих сюжетів для вишитій метрики . Це можуть бути квіти, ангели, іграшки, зайчики, ведмедики, немовлята, пинеточки або брязкальця. Схеми для вишивки метрик можна вибрати тут http://crestik.ucoz.ru/load/detskie_metriki/53.
2
Якщо ви бажаєте, щоб ваша вишивка була унікальною, намалюйте картинку або візьміть фотографію. За допомогою спеціальної програми переведіть зображення в схему. Одна з кращих доступних програм Pattern Maker.
3
Підготуйте канву (спеціальний матеріал для вишивки хрестиком) і нитки. Її розмір повинен бути приблизно на 5 см більше розміру самої вишивки. Щоб краю не розпускалися, промажте всі сторони канви клеєм ПВА і дайте висохнути.
4
Підберіть нитки. Якщо ви починаюча вишивальниця, не варто вибирати складний мотив для метрики з безліччю кольорів і відтінків. Найбільш відповідні нитки для вишивки - муліне в два або три складання.
5
наметочним стібками прошийте по канві квадрати 10х10 клітинок. Так вам буде простіше орієнтуватися за схемою.
6
Вишийте метричні дані: ім'я (або імена), дату події, місце і так далі. Якщо букви великі, вишити їх можна так само креcтіком, якщо невеликі - стебельчатим швом.
7
Готову вишивку виперіть вручну в теплій воді, розкладіть її на рівній поверхні і дайте висохнути. Пропрасуйте її праскою з парою.
8
Доповніть вишивку фотографією. Також можна додати локон дитини або бирочку. Вставте в рамку або оформіть у вигляді листівки.