Як відновити закачку.

Більшість користувачів інтернету активно скачують з нього всілякий контент: музику, фільми, книги, картинки і т.д. Якщо закачування раптово перервався, її можна легко відновити.
Інструкція
1
Скачування - самий простий і швидкий спосіб отримати потрібний контент з інтернету. Для файлів невеликого об'єму, як правило, не потрібна установка спеціальних програм. Якщо під час їх отримання стався обрив з'єднання з інтернетом і передача обірвалася, щоб відновити закачку , викличте повний список скачаний файлів, натиснувши Ctrl + J. Після цього знайдіть в ньому потрібний файл і натисніть на значок паузи або «Продовжити скачування». Завантаження файлу продовжиться з місця зупинки.
2
Якщо для скачування об'ємних фалів ви користуєтеся торрент-клієнтами, відновити закачку буде ще простіше. Зупинення передачі файлів в цьому випадку може відбуватися як з незалежних від вас технічних причин (наприклад, проблеми з інтернет-з'єднанням), так і в результаті ваших дій. Іноді закачку доводиться тимчасово переривати, щоб підвищити швидкість роботи браузера. Для цього відкрийте торрент-клієнт, виберіть на панелі управління знак паузи і натисніть на нього.
3
Щоб відновити зупинену закачку в торрент-клієнті, виконайте ті ж дії: викличте інтерфейс програми і повторно клікніть по іконці паузи. Після цього скачування файлу продовжиться. Якщо ви користуєтеся програмами для скачування (вважається, що їх використання робить отримання файлів більш швидким і надійним), принцип дій буде практично таким же. Подібний софт працює в автоматичному режимі, за замовчуванням завантажуючи файли за допомогою своїх модулів. Якщо ви виявили незавершені закачування в інтерфейсі, виділіть їх одиночним кліком, а потім натисніть «Старт».