Як наносять туш візажисти.

Нанесення туші є завершальним етапом в макіяжі очей. Вона робить вії густими і пухнастими, надає їм колір і навіть доглядає. Щоб підкреслити красу очей і привернути до них увагу, важливо навчитися правильно користуватися цим косметичним засобом.
Інструкція
1
Підберіть туш , яка підходить саме вам, відповідає вашим запитам і потребам. Наприклад, для власниць прямих вій вдалим вибором стане підкручують удлиняющая туш , а при наявності тонких і рідкісних - об'ємна або з мультиефектів. Те ж саме стосується і вибору марок і кольору текстури. Якщо у вас чутливі очі, постарайтеся знайти варіант, який гарантує максимальну безпеку для них.
2
Перед безпосереднім використанням туші акуратно розчешіть вії. Щоб надати їм додатковий обсяг, злегка припудріть їх світлими тінями або зволожуючою пудрою. Продовжити стійкість туші і зробити вії більш густими і здоровими вам допоможе попереднє нанесення бази. Як правило, вона буває прозорою або білою, містить в собі вітамінні комплекси і силікони, товщають волоски. До речі, щипцями для завивки вій також необхідно скористатися перед їх фарбуванням.
3
Наносити туш починайте з верхньої повіки. Для цього занурте щіточку один раз в тюбик, видаліть надлишки текстури за допомогою серветки і зигзагоподібними рухами прокрасьте вії, одночасно підкручуючи їх. При необхідності додайте ще один шар туші, не чекаючи, поки висохне перший. Не забувайте про куточки очей, щоб погляд був більш відкритим і привабливим.
4
Нижні вії рекомендується фарбувати легкими, ледь стосуються волосків рухами. Намагайтеся зробити це максимально акуратно, щоб не залишити грудочок або слідів на шкірі. Злиплі війки розділите з допомогою чистої щіточки.
Зверніть увагу
Щоб не забруднити повіки тушшю, скористайтеся ватяними дисками або серветками. Також деякі візажисти під час фарбування верхніх вій підкладають між ними і століттям мізинець, що дозволяє надлишкам кошти скопитися на пальці, а не на шкірі.