Як змінити яскравість.

Для кращого сприйняття текстових і графічних файлів можна налаштувати на екрані вашого комп'ютера такі параметри, як яскравість і контрастність. Правильне зміна цих параметрів дозволяє відобразити на екрані найбільш чітку передачу кольору будь-яких елементів: графіки, відео і мультиплікації.
Вам знадобиться
  • Налаштування монітора.
Інструкція
1
Для того щоб змінити настройки таких параметрів, як яскравості або контрастності, виконайте калібрування кольорів монітора. Також, є можливість налаштувати інші параметри відображення квітів монітора. Кожна модель монітора має таку настройку. Ці установки можуть відрізнятися навіть у моніторів однієї компанії.
2
Кнопки яскравості і контрастності, найчастіше, знаходяться на передній (фронтальної) панелі монітора. Але деякі виробники моніторів розташовують ці кнопки на бічних панелях.
3
В налаштуваннях монітора використана проста навігація по елементам екранного меню. З його допомогою можна змінити параметри контрастності і яскравості. Для того щоб викликати екранне меню і зробити зміна необхідних параметрів, потрібно натиснути кнопку «Меню» (Menu) на передній панелі монітора. Для збільшення яскравості монітора натисніть клавішу із зображенням стрілки, яка прагне вгору. Для зменшення цього значення, відповідно, натисніть на клавішу з зображенням стрілки, яка прагне вниз.
4
На екранах ноутбука немає можливості розташувати ці кнопки. Тому в настройках великої кількості усіх вироблених ноутбуків немає такого елемента, як управління контрастністю, але є можливість налаштувати яскравість монітора. Для цього використовується функціональна клавіша Fn. Для того щоб налаштувати значення яскравості в ноутбуці, необхідно затиснути клавіші Fn і функціональну клавішу зменшення яскравості або її збільшення. Як правило, ці клавіші забезпечуються малюнком повного Сонця або порожнього.