Як додати карту в КС. Як міняти карти в кс.

Counter-Strike вже багато років тримає пальму першості за популярністю серед всіх онлайн-шутерів. Багато в чому це відбувається завдяки зручним редакторам ігрового контенту, які дозволяють користувачам щодня розробляти сотні різних карт для нових мережевих баталій. Створені локації поширюються по інтернету майже автоматично.
Інструкція
1
Зайдіть на новий для себе сервер. Як тільки клієнт гри (встановлена у вас версія CS) стикається з новим контентом (новою картою, на якій зараз ведеться гра), вона автоматично почне її завантажувати. Процес завантаження нерідко може затягнутися - все залежить від швидкості вашого Інтернету. В той момент, коли ви «ввійдете» на сервер, карта виявиться збережена на вашому жорсткому диску, і ви в будь-який момент зможете отримати до неї доступ з відповідного меню.
2
Якщо ви хочете встановити конкретну карту самостійно, скачайте її з будь-якого фанатського сайту. Рівень для Counter-Strike складається з комбінації спрайтів, моделей, їх розташування та інших нюансів: залежно від того, наскільки складну (в плані структури) карту ви хочете встановити, в скачанном раніше архіві буде деяка кількість файлів різних форматів. Їх належить розташувати по передбаченим для цього папках.
3
Відкрийте кореневу директорію гри. Усередині перейдіть в каталог cstrike.
4
Залежно від формату файлу, помістіть його в потрібну директорію. В cstrikemaps відправте .txt, .bsp, .nav, .res. В Models - .mdl; в Sprites - .spr; в GfxEnv - .tga; .wad залиште прямо в cstrike, а .wav перенесіть в Soundambience. Якщо в скачанном архіві будуть передбачені всі потрібні папки, то просто скопіюйте їх в cstrike і виберіть варіант «замінити файли в разі збігу імен» (його в жодному разі не повинно відбутися).
5
Для того щоб карта могла бути автоматично обрана на вашому сервері, її потрібно буде відзначити. Для цього скопіюйте назву .bsp файлу, відкрийте файл/cstrike/mapcycle.txt і вставте скопійоване останнім рядком.
6
Якщо картка не з'явилася в загальному списку в клієнті гри, то викликати її доведеться вручну. Для цього в головному меню вам доведеться запустити консоль і вписати туди changelevel #, де замість # - назва .bsp файлу, як в попередньому пункті.