Як організувати будівельну компанію. Як організувати роботу будівельної компанії.

Будівництво завжди було привабливим для ведення бізнесу комерційним напрямком. Це пов'язано з тим, що постійно зводяться нові об'єкти та ремонтуються ті, що були введені в експлуатацію раніше. Щоб організувати будівельну компанію , виконайте ряд послідовних дій.
Інструкція
1
Створіть і зареєструйте підприємство. Ви можете оформити себе як індивідуальний приватний підприємець або, знайшовши однодумців-співзасновників, вибрати товариство з обмеженою відповідальністю в якості організаційно-правової форми, за якою здійснюватиме свою діяльність ваша будівельна компанія.
2
Проведіть організаційні збори, на якому затвердили статут товариства та його найменування. Виберіть генерального директора. Зареєструйте будівельну компанію в податковій інспекції, відкрийте розрахунковий рахунок в банку, замовте печатки і штампи, виготовте бланки підприємства.
3
Такий вид економічної діяльності, як будівництво, вимагає сертифікації. Замість скасованого в 2010 році ліцензування тепер необхідно оформити допуск будівельної саморегулівної організації (СРО). Вимоги, по суті, залишилися колишніми - вам необхідно придбати з власність або взяти в оренду приміщення для офісу, придбати необхідні будівельні машини й устаткування, прийняти на роботу потрібну кількість кваліфікованих фахівців, що мають необхідний досвід роботи в будівництві. Подайте заяву, вступите в зареєстровану СРО, оплатіть вступний та членські внески, отримаєте допуск на перераховані в заяві види будівельних робіт. На це піде не менше місяця.
4
Розробіть бізнес-план, проведіть рекламну компанію в засобах масової інформації та інтернеті. Замовте розробку сайту компанії, бо сьогодні основна частина замовників знаходить підрядників саме в інтернеті. При пошуку замовників керуйтеся досвідом і інтуїцією, скористайтеся для цього знайомствами і зв'язками, беріть участь в проведенні тендерів на будівельні роботи.
Корисна порада
Особливо важливо знайти і прийняти на роботу висококваліфікованого і досвідченого кошторисника, який зможе складати грамотно кошторисну документацію і визначати вартість будівельних робіт по кожному конкретному об'єкту.